اخبار ارز دیجیتال

سام بنکمن-فرید می‌گوید از درخواست ورشکستگی پشیمان است

مدیر عامل سابق مصاحبه مفصلی انجام داد و اظهارات تعجب آور زیادی را بیان کرد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، هفته گذشته از درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ ابراز تاسف عمیق کرد و آن را “بزرگترین شکست خود” خواند.

در یک مصاحبه گسترده با VOX که در ۱۶ نوامبر منتشر شد، Bankman-Fried در مورد پرونده ورشکستگی ۱۱ نوامبر فصل ۱۱، تنظیم کننده ها، اخلاقیات و نحوه قمار FTX و Alameda با پول مشتری و هک FTX بحث کرد.

طبق اسکرین شات از گفتگوی توییتری خبرنگاران VOX، کلسی پایپر و سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX اشتباهات متعددی مرتکب شد، اما بزرگترین اشتباه آن ورشکستگی بود پس از اینکه مردم از او پرسیدند چه باید بکند. او گفت که برای ماده ۱۱ این قانون درخواست داده است. عمل کنید.

بانکمن-فرید می نویسد: «من بارها شکست خورده ام. “آیا می دانید بهترین رابطه من چه بوده است؟”

تنها چیزی که *همه* گفتند این بود […] فصل ۱۱.

بانکمن-فرید گفت اگر برای ورشکستگی فصل ۱۱ ثبت نام نکرده بود، “الان همه چیز تا ۷۰ درصد درست شده بود” و افزود: “برداشت ها ظرف یک ماه آغاز می شود و مشتریان به طور کامل بازیابی می شوند. من این کار را خواهم کرد.”

اما در عوض من تسلیم شدم. افراد مسئول در تلاش هستند تا همه چیز را از شرم بسوزانند.

پس از اعتراف به “بحران نقدینگی” در ۸ نوامبر، Bankman-Fried از سرمایه گذاران درخواست ۸ میلیارد دلار بودجه اضطراری برای پوشش کسری و همچنین “صدا کردن مشتریان و سرمایه گذاران” کرد.

وقتی از بانکمن-فرید پرسیده شد که بعداً به چه چیزی نیاز دارد، گفت که هنوز دو هفته فرصت دارد تا ۸ میلیارد دلار را دریافت کند.

با این حال، در بیانیه ای در ۱۶ نوامبر، مدیر عامل FTX و مدیر ارشد بازسازی، جان رای به مردم یادآوری کرد که Bankman-Fried “هیچ نقش مستمری ندارد.” [FTX]، FTX US، یا Alameda Research Ltd. “

مربوط: جان ری، مدیر عامل جدید FTX، با خونسردی به توئیت های فرار SBF می پردازد

بانکمن-فرید با عطف به موضوعات دیگری که در طول مصاحبه مورد بحث قرار گرفت، گفت که فشار برای مقررات “فقط روابط عمومی” است و افزود:

“لعنتی تنظیم کننده ها، آنها همه چیز را بدتر می کنند. آنها اصلا از مشتریان محافظت نمی کنند.”

چند ساعت بعد، به نظر می رسد که بانکمن-فرید در توییتی به تاریخ ۱۶ نوامبر، این احساسات را پس گرفت و خاطرنشان کرد:

“تنظیم کننده بودن واقعاً سخت است. آنها یک وظیفه غیرممکن دارند: تنظیم کل صنعت که سریعتر از حد مجاز در حال رشد است.”

Bankman-Fried همچنین تأیید کرد که پول گرفته شده از FTX در واقع یک هک بوده است و نشان می دهد که “یا یک کارمند سابق یا یک بدافزار در رایانه کارمند سابق است.”

در توییتی که اکنون حذف شده است، مدیر عامل سابق بار دیگر از ادعای خود مبنی بر اینکه FTX هرگز در دارایی های مشتری سرمایه گذاری نکرده است، حمایت کرد و اظهار داشت که از آنجایی که Alameda شرکتی بود که وجوه در آن سرمایه گذاری شده بود، “در واقع دقیق است”.

کوین تلگراف برای نظر بیشتر با سام بنکمن-فرید تماس گرفته است، اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرده است.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا