اخبار ارز دیجیتال

والدین سام بنکمن-فرید در فهرست دانشکده حقوق استنفورد نیستند

جوزف بنکمن و باربارا فرید شروع به مواجه شدن با عواقب حرفه ای رفتار نادرست کودک سام بنکمن فرید کرده اند.

تاثیر دومینوی اقدامات سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX، زمانی که شهرت او زندگی حرفه‌ای والدینش، جوزف بنکمن و باربارا فرید، استادان حقوق دانشگاه استنفورد را تحت تاثیر قرار داد، به‌طور کامل منتشر شد.

پدر SBF، بانکمن، مجبور شد دوره زمستانی خود را در مورد سیاست مالیاتی لغو کند. طبق گزارش استنفورد دیلی، این زمانی بود که خانواده متهم به خرید یک ویلای ۱۶.۴ میلیون دلاری متعلق به FTX قبل از فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال شدند.

دوره سیاست مالیاتی جوزف بنکمن پروفسور حقوق دانشگاه استنفورد لغو شده است. منبع: explorecourses.stanford.edu

از سوی دیگر، مادر SBF، فرید، در کمال تعجب به عنوان مدرس هیچ یک از دوره ها ثبت نام نکرد. این رویداد همزمان با رویداد FTX است که فرید را به دلیل روابط سیاسی‌اش در کانون بحث و جدل قرار داده است، اما او گفت که بازنشستگی یک تصمیم «از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی‌شده» بوده است. آینده.

طرح SBF برای فریب دادن سرمایه گذاران FTX به گونه ای که گویی کارما واقعی است، به خانواده او بازگشته است. با این حال، Bankman-Fried همچنان به تلاش برای بی ثبات کردن بازار ارزهای دیجیتال ادامه می دهد. اخیراً، SBF، مدیر عامل Binance، Changpeng Zhao را به افول FTX متهم کرد و ادعا کرد که CZ “در آخرین لحظه تهدید به راه رفتن کرده است.”

مربوط: تحقیقات FEC پس از اینکه SBF اهدای پول تاریک را پذیرفت انجام شد

در ۹ دسامبر، بانکمن-فرید اعلام کرد که با شنیدن خبر ورشکستگی آینده FTX در مقابل مجلس نمایندگان ایالات متحده شهادت خواهد داد.

اما فراری به طور بحث انگیزی ضرب الاجل را برای انجام درخواست کمیته بانکی سنا برای شهادت در جلسه استماع متمرکز بر ورشکستگی FTX در اوایل دسامبر از دست داد.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا