اخبار ارز دیجیتال

زندگی به قید وثیقه برای سام بنکمن-فرید: نگهبانان مسلح، دویدن روزانه، گاوکرها

در مقایسه با محل اقامت خود در زندان باهاما، به نظر می رسد که میلیاردر سابق زندگی بسیار مناسبی را در حبس خانگی سپری می کند.

گزارش شده است که سام بنکمن-فرید در حبس خانگی در خانه پدر و مادرش در پالو آلتو، با دویدن روزانه، بررسی های امنیتی و چند بازدید از خانه، سبک زندگی مناسبی دارد.

اما این یک زندگی تجملی بی پایان نیز نیست. طبق گزارش ها، مدیر عامل سابق FTX ملزم به پوشیدن مانیتور مچ پا است و تنها تحت شرایط خاصی مجاز به خروج از خانه از جمله محدودیت های دیگر است.

طبق فهرست اموال، خانه فوق الذکر پالو آلتو در مرز پردیس دانشگاه استنفورد، ملکی ۴ میلیون دلاری با پنج اتاق خواب، سه حمام و یک استخر است.

با این حال، اموال باید از هر دو طرف مسدود می شد، زیرا بنا به گزارش ها، بانکمن-فرید با تهدید به مرگ مواجه شد.

طبق مقاله ای در ۲۷ دسامبر در نیویورک پست، خانواده او هفته ای ۱۰۰۰۰ دلار به یک شرکت امنیتی خصوصی می پردازند.

طبق گزارش ها، خانه سام بنکمن-فرید در حبس است. منبع: گوگل مپ

به عنوان بخشی از قرارداد تأیید ۲۲ دسامبر، Bankman-Fried همچنین ملزم به پوشیدن دستبند مچ پا بود، مجبور می شد گذرنامه خود را رها کند و برای تراکنش های بیش از ۱۰۰۰ دلار تأییدیه بگیرد. او همچنین مجاز به داشتن اسلحه گرم، سلاح های دیگر یا “وسایل مخرب” نیست.

او فقط برای ورزش و درمان سوء مصرف مواد و اهداف سلامت روان می تواند خانه را ترک کند.

مربوط: بانکمن-فرید ممکن است هفته آینده در دادگاه فدرال نیویورک به قاضی لوئیس کاپلان دادخواست ارائه کند

این هنوز با پنت هاوس باهاما که قبلاً در آن زندگی می کرد بسیار فاصله دارد، اما به نظر می رسد بسیار بهتر از شرایط سلول او در زندان فاکس هیل در باهاما باشد.

گفته می‌شود، برخی از جامعه ارزهای دیجیتال درباره آزادی بانکمن-فرید با وثیقه صحبت می‌کنند، به ویژه با توجه به اینکه او می‌توانست بدون هیچ پیش پرداختی وثیقه بگذارد.

در عوض، ثروت والدین او به عنوان وثیقه برای رکورد ۲۵۰ میلیون دلاری وثیقه گذاشته شد، پس از اینکه بانکمن-فرید ادعا کرد که او تنها ۱۰۰۰۰۰ دلار در حساب بانکی خود پس از مرگ FTX داشته است.

طبق گزارش ها، مایکل لوئیس، نویسنده فیلم محبوب تجارت محور The Big Short قبلا از او بازدید کرده است و به نظر می رسد که او داستان FTX را به یک فیلم تبدیل می کند.

در ۲۸ دسامبر، تیفانی فونگ، وبلاگ نویس ارزهای دیجیتال، در توییتر فاش کرد که شب قبل از خانه پدر و مادر بانکمن-فرید بازدید کرده و “گفتگو” داشته است.

فونگ یکی از اولین کسانی بود که پس از ورشکستگی صرافی در ماه نوامبر با سام بنکمن-فرید مصاحبه کرد و انتظار می‌رود این وبلاگ نویس پس از تعطیلاتش درباره این ملاقات بنویسد.

بانکمن-فرید، که از زمان سقوط FTX بارها اتهامات جنایی خود را رد کرده است، قرار است در ۳ ژانویه در دادگاه فدرال نیویورک حاضر شود و به دنبال یک معامله در مورد اتهامات کلاهبرداری و تبانی است.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا