اخبار ارز دیجیتال

هشدار تیم حقوقی سام بنکمن-فرید در مورد “آزار و اذیت و ارعاب” والدین در آخرین پرونده قضایی

دو طرف ناشناس قصد دارند وثیقه سام بنکمن-فرید را ضامن کنند و تیم حقوقی او می خواهد به آنها کمک کند تا در این راه باقی بمانند.

تیم حقوقی سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، اطلاعات مشخصی درباره افرادی که به عنوان ضامن وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری او عمل می‌کنند، جمع‌آوری می‌کند و به تهدیدات علیه خانواده‌اش اشاره می‌کند.

وکلای بانکمن-فرید در نامه ای به تاریخ ۳ ژانویه که نزد قاضی لوئیس کاپلان از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک تسلیم شد، اعلام کردند که “اسامی و سایر اطلاعات هویتی” دو ضامن وثیقه به دادگاه داده شده است. درخواست فاش نکردن به مارک کوهن از شرکت حقوقی کوهن و گرسر گفت که اگر اطلاعات شخصی او به صورت عمومی منتشر شود، ممکن است با آزار و اذیت والدین مدیر عامل سابق FTX روبرو شود. ، باربارا فرید، جوزف بنکمن.

کوهن گفت: «در هفته‌های اخیر، والدین بنکمن-فرید هدف بررسی‌های رسانه‌ای شدید، آزار و اذیت و ارعاب قرار گرفته‌اند. از جمله، والدین آقای بانکمن-فرید یک جریان دائمی از مکاتبات تهدیدآمیز دریافت کرده‌اند، از جمله مکاتباتی که تمایل به وارد کردن صدمه بدنی دارند. در نتیجه، دو ضامن دیگر نیز وجود دارد، اما دلیل جدی برای نگرانی وجود دارد که اگر نام آنها در اوراق قرضه ویرایش نشده به نظر می رسد یا هویت آنها علنی می شود، آنها با نقض حریم خصوصی مشابه، و همچنین ارعاب و آزار و اذیت مواجه می شوند.

فرید و بنکمن از سهام خانه خود در پالو آلتو، جایی که بانکمن-فرید در حال حاضر در بازداشت خانگی به سر می برد، برای آزادی پسرش با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری در ماه دسامبر استفاده کردند. با استناد به قانون قضایی مبنی بر عدم افشای عمومی در مورد دیگرانی که مایل به حمایت مالی از SBF هستند. “ارزش بالاتری را حفظ می کند” و دخالتی در صلاحیت دادگاه ندارد.

“اگر دو ضامن باقی مانده علناً شناسایی می شدند، احتمالاً مورد بررسی رسانه ها قرار می گرفتند و علیرغم اینکه هیچ ارتباطی با پرونده ندارند، ممکن است مورد آزار و اذیت قرار گیرند. بنابراین حریم خصوصی و امنیت ضامن “عوامل ضد” هستند که بسیار بیشتر از فرض دسترسی عمومی به اطلاعات بسیار محدود مورد نظر. ”

یک کاربر رمزارز توییتر که در مورد هویت ضامن ناشناس گمانه زنی می کرد، گفت: پرت كردن نام هایی مانند کوین اولری و مدیر صندوق تامینی بیل آکمن.یکی پیشنهاد شد Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس ممکن است به Bankman-Fried کمک کرده باشد – یک نتیجه غیر محتمل با توجه به درگیری دو رئیس رمزارز در رسانه های اجتماعی در بحبوحه ورشکستگی FTX.

بانکمن-فرید پس از دستگیری در ماه دسامبر در باهاما به ایالات متحده مسترد شد. او قصد دارد در ۳ ژانویه در دادگاه حاضر شود و در مورد اتهامات جنایی مربوط به کلاهبرداری از طریق سیم، کلاهبرداری اوراق بهادار، و نقض مالی کمپین ها بی گناه باشد.

مربوط: وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری SBF و رمزارز با بازگشت به توییتر لوکس سردرگم شدند

گری وانگ، یکی از بنیانگذاران FTX و کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research، قبلاً به اتهامات مرتبط اعتراف کرده اند و همکاری با مقامات را آغاز کرده اند. الیسون در ماه دسامبر بیانیه‌ای مبنی بر اعتراف به روابط مالی بین FTX و Alameda در مرکز دادخواست‌های دادستانی علیه SBF ارائه کرد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا