اخبار ارز دیجیتال

وکیل سام بانکمن-فرید درخواست تمدید شرایط وثیقه را دارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته وکلای سام بنکمن-فرید، دادستان با ادامه شرایط وثیقه او تا زمانی که شرکت نتواند کارشناسان فنی مناسب را انتخاب کند، مخالفت نکرد.

وکلای نمایندگی سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX در دادگاه فدرال، درخواست تمدید طرح پیشنهادی مربوط به شرایط وثیقه وی را داده اند.

مارک کوهن از کوهن و گرسلر در اسنادی که در 24 فوریه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، گفت که تیم حقوقی تا 3 مارس فرصت دارند تا شرایط وثیقه بانکمن-فرید را اضافه کنند. گفت که او می خواهد یک پیشنهاد ارائه کند. نامزد به عنوان کارشناس فنی در مورد. وکلا پس از جلسه دادرسی در 16 فوریه که در مورد استفاده مدیر عامل سابق FTX از شبکه خصوصی مجازی (VPN) بحث می کرد، با استخدام یک متخصص موافقت کردند.

در این پرونده آمده است: “هر دو طرف با جدیت نامزدها را برای خدمت به عنوان مشاور فنی در دادگاه بررسی کرده اند، اما هنوز نامزد مناسبی را شناسایی نکرده اند.” به همین ترتیب، هر دو طرف در مورد شرایط وثیقه اضافی برای آقای Bankman-Fried گفتگوهای سازنده ای داشته اند و مایلند زمان بیشتری برای تکمیل این بحث ها داشته باشند.

کوهن افزود:

“دولت این درخواست را به چالش نکشیده است. طرفین موافقت کردند که شرایط وثیقه فعلی بانکمن-فرید را تا زمانی که دادگاه مناسب تشخیص دهد تا زمانی که این بحث ها در حال انجام است ادامه دهند. اعتراضی نکرده اند.”

قاضی لوئیس کاپلان حکم می‌کند که شرایط وثیقه 250 میلیون دلاری بانکمن-فرید ممکن است مشمول محدودیت‌های بیشتری به دنبال گزارش‌هایی مبنی بر استفاده SBF از VPN در 29 ژانویه و 12 فوریه باشد. وکیلی به نمایندگی از مدیر عامل سابق ادعا کرد که او از فناوری برای تماشای بازی های فوتبال استفاده کرده است. با این حال، من موافقت کردم تا بانکمن-فرید استفاده از VPN را متوقف کند تا زمانی که دادگاه در مورد این موضوع تصمیم گیری کند.

SBF از زمانی که در دسامبر 2022 متهم شد تا حد زیادی در خانه پدر و مادرش در کالیفرنیا محبوس بوده است، اما چندین بار به دادگاه بازگردانده شده است تا با اقدامات مربوط به شرایط وثیقه خود روبرو شود. طبق اسناد دادگاه، مدیر عامل سابق FTX ظاهراً تلاش کرده است با استفاده از یک برنامه پیام‌رسانی رمزگذاری شده با کارمندان سابق FTX تماس بگیرد. قاضی کاپلان همچنین به لغو کامل وثیقه SBF اشاره کرده است که احتمالاً او را در بازداشت فدرال در انتظار محاکمه جنایی در ماه اکتبر نگه می دارد.

مربوط: کارولین الیسون و گری وانگ به اتهام کلاهبرداری اعتراف کردند

دادگاه در 22 فوریه یک کیفرخواست جایگزین علیه بنکمن-فرید منتشر کرد که شامل 12 اتهام به جای هشت اتهامی بود که او ابتدا در 13 دسامبر با آن روبرو شد. کمک‌های مالی – از اهداکنندگان کاه برای اهدای کلی «ده‌ها میلیون دلار» استفاده کنید.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا