اخبار ارز دیجیتال

وکیل سام بنکمن-فرید ادعا می کند که او برای پرداخت هزینه دفاع جنایی خود به سهام رابینهود نیاز دارد.

یک تیم حقوقی تأیید کرد که وزارت دادگستری ایالات متحده در حال توقیف سهام رابینهود است، اما گفت SBF با توجه به سایر اتهامات “مجبور به پاسخگویی” است.

تیم حقوقی سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، درخواستی برای جلوگیری از کنترل سهام رابینهود توسط بدهکاران صرافی به ارزش ۴۵۰ میلیون دلار ارائه کرده است.

وکلای بانکمن-فرید در یک پرونده قضایی در ۵ ژانویه در رابطه با شکایت ورشکستگی FTX گفتند که بدهکاران FTX “نتوانستند بار سنگینی را در برابر بیش از ۵۶ میلیون سهام رابینهود متحمل شوند. ادعاهای حقوقی را مطرح کردند. تیم حقوقی گزارش هایی مبنی بر اینکه وزارت دادگستری ایالات متحده را تایید کرد. سهام را توقیف می کرد، اما با توجه به سهام پیرامون دارایی ها، SBF مجبور به پاسخگویی شد.

“آقای Bankman-Fried متهم به کلاهبرداری جنایی یا مدنی نشده است، بنابراین بدهکار FTX به دادگاه گفت که هر آنچه که آقای Bankman-Fried تاکنون ذکر کرده است احتمالاً کلاهبرداری است.” این نامناسب است که صرفاً فرض کنیم سهام Robinhood است. .

پرونده های دادگاه به دادرسی کیفری مقامات ایالات متحده علیه بانکمن-فرید اشاره می کند که در آن او با هشت اتهام جنایی از جمله کلاهبرداری از طریق سیم و تخلفات مالی کمپین مواجه است. به گفته وکیل وی، SBF «برای دفاع کیفری خود به مقداری از این بودجه نیاز دارد.» او به یک قانون قضایی اشاره کرد که این احتمال وجود دارد.

بانکمن-فرید در ماه دسامبر در باهاما دستگیر شد و مدعی شد قبل از استرداد به ایالات متحده تنها ۱۰۰۰۰۰ دلار در حساب بانکی خود باقی مانده است. با این حال، دو نفر که اطلاعات شخصی آنها از اسناد عمومی حذف شده است نیز به همراه والدینش ضامن وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری او شده اند.

مدیر عامل سابق FTX نسبت به همه اتهامات بیگناه خود اعتراف کرده است و محاکمه وی قرار است در ماه اکتبر آغاز شود و به او دستور داده شده که به ارز یا دارایی ها دسترسی نداشته باشد یا انتقال دهد. داده‌های زنجیره‌ای حاکی از آن است که وجوه از کیف پول‌های Alameda در طول شکایت منتقل شده است.

مربوط: بنا به گزارش ها، بنیانگذار FTX پس از آزادی به قید وثیقه، ۶۸۴۰۰۰ دلار دریافت کرد

وزارت دادگستری ایالات متحده ممکن است به زودی تمام سهام Robinhood را کنترل کند، اما FTX، BlockFi و Bankman-Fried قبلاً به دلایل مختلف ادعاهای جداگانه ای را مطرح کرده بودند. BlockFi در ماه نوامبر شکایتی را تنظیم کرد و ادعا کرد که سهام به عنوان وثیقه برای وام به تحقیقات Alameda این شرکت ارائه شده است، اما FTX باید سهام را تا زمانی که روند ورشکستگی ادامه دارد تحت کنترل شرکت قرار دهد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا