اخبار ارز دیجیتال

شرکت هلدینگ سام بنکمن-فرید اعلام ورشکستگی کرد

Emergent Fidelity Technologies برای فصل ۱۱ در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه دلاور به دنبال “شکل کنترل مشترک” بین دعوی خود و FTX است.

Emergent Fidelity Technologies، یک شرکت هلدینگ Sam Bankman-Fried مستقر در آنتیگوا و باربودا، درخواست حمایت از ورشکستگی داده است.

با توجه به سوابق دادگاه ثبت شده در ۳ فوریه، Emergent Fidelity Technologies دادخواستی داوطلبانه برای اعلام ورشکستگی طبق فصل ۱۱ در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور ارائه کرده است. این شرکت قبلاً موضوع شکایتی بود که توسط شرکت وام دهنده رمزارز BlockFi در ماه نوامبر به دلیل وضعیت حدود ۵۵ میلیون سهم در Robinhood تنظیم شده بود.

سهام رابینهود که در زمان انتشار بیش از ۵۹۰ میلیون دلار ارزش داشت، موضوع اختلافات بین طرفین از جمله BlockFi، یوناتان بن شیمون، طلبکار FTX و خود بانکمن-فرید بوده است. وزارت دادگستری در ۶ ژانویه اعلام کرد که سهام و حدود ۲۰ میلیون دلار را به عنوان بخشی از شکایت علیه FTX و مدیران آن توقیف کرده است.

Emergent Fidelity Technologies به عنوان “تنها دارایی های شناخته شده” خود ادعا کرد که یک سهام و یک سهم مالکیت ۲۰ میلیون دلاری در اختیار کارگزاری Marex Capital Markets قبل از توقیف وزارت دادگستری بود. بر اساس اعلامیه آنجلا بارکهاوس، یکی از مدیران تصفیه موقت موقت در این پرونده، شرکت Emergent Fidelity Technologies فصل ۱۱ را در همان دادگاهی با FTX تشکیل داده است تا “شکل کنترل مشترک” بین دو ورشکستگی را دنبال کند.

” [Joint Provisional Liquidators’] بوركهاوس گفت: تعهد بر عهده طلبكار بدهكار است، هر كه طلبكار باشد. “با توجه به تعداد زیادی از طرفین که ادعا می کنند طلبکار یا مالک کامل هستند، [Robinhood shares] در رسیدگی های ایالات متحده، JPL معتقد است که حمایت از فصل ۱۱ تنها راه عملی برای اجازه دادن به بدهکار برای محافظت از خود، دارایی های خود و منافع طلبکارانش در ایالات متحده است. ”

مربوط: مشتریان FTX به کلاهبرداران هشدار می دهند که آنها را با بازده دارایی جذب می کنند

به گفته بارک هاوس، بانکمن-فرید مالک ۹۰ درصد شرکت است و گری وانگ، بنیانگذار FTX، مالک ۱۰ درصد باقی مانده است. محاکمه جنایی Bankman-Fried قرار است در ماه اکتبر آغاز شود، اما وانگ قبلاً به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کرده است.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا