اخبار ارز دیجیتال

مانند پسر، مانند پدر: جوزف بنکمن وکیل استخدام می کند: گزارش

پدر سام بنکمن-فرید بنا به گزارش ها به پسرش در مورد مسائل مربوط به لابی کردن قانونگذاران در واشنگتن دی سی مشاوره می داد و ممکن است اکنون با دادستان ها همکاری کند.

جوزف بنکمن، پدر سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، طبق گزارشات، یک وکیل استخدام کرده است که پرونده جنایی علیه پسرش در حال پیشرفت است.

رویترز در ۱۲ ژانویه گزارش داد که Bankman شان هکر را از شرکت حقوقی Kaplan Hecker & Fink LLP مستقر در نیویورک استخدام کرده است. بنا به گزارش ها، پدر بنکمن-فرید در مورد مسائل مربوط به لابی کردن قانونگذاران در واشنگتن دی سی به پسرش مشاوره و کمک می کرد و ممکن است اکنون با دادستان های پشت پرونده SBF کار کند.

در زمان انتشار این مقاله مشخص نیست که آیا بانکمن مسئولیت کیفری یا مدنی مرتبط با ورشکستگی FTX دارد و در صورت وجود چه اطلاعاتی را در اختیار مقامات قرار داده است. در ۳ ژانویه، Bankman-Fried نسبت به تمام اتهامات جنایی که در ارتباط با اتهامات کلاهبرداری در FTX با آن مواجه است، اعتراف کرد که بی گناه است. کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research و گری وانگ، یکی از بنیانگذاران FTX، قبلاً به اتهامات مشابهی اعتراف کرده اند.

بانکمن، همراه با همسرش، باربارا فرید، در ماه دسامبر به تضمین وثیقه پسرشان به عنوان سهامی در خانه کمک کردند. بنکمن-فرید تقریباً در همان ملک پالو آلتو قفل شده بود، از زمانی که فقط تحت شرایط خاصی از جمله شرکت در مراحل قانونی در نیویورک اجازه خروج داشت. من یک استاد مدرسه هستم.

مربوط: مهندس ارشد سابق FTX در پرونده بانکمن-فرید با دادستان های فدرال گفتگو می کند

در یک بیانیه عمومی نادر از زمان دستگیری در باهاما، بانکمن-فرید نسخه خود را از وقایعی که منجر به ورشکستگی FTX شد را در یک “مطالعه پیش از مرگ” در ۱۲ ژانویه منتشر کرد. شما نباید پول دزدی می کردید و میلیاردها دلار را پنهان نمی کردید.” – در عوض، آنها سقوط بازار کریپتو و Changpeng Zhao، مدیرعامل Binance را مقصر دانستند.

محاکمه جنایی بانکمن-فرید قرار است در ماه اکتبر آغاز شود.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا