🚨 اخبار ارز دیجیتال

سم بنکمن فرید از آدرال طولانی‌مدت می‌خواهد که در آزمایش‌های بالینی تمرکز کند

وکلای بنیانگذار FTX از او پرسیدند که آیا او می‌تواند داروهای ADHD طولانی مدت را مصرف کند، زیرا در طول دادگاه نمی‌توانست به درستی تمرکز کند.

سام بنکمن فرید، یکی از بنیانگذاران FTX، از یک قاضی آمریکایی در مورد آدرال در زمان آزادی طولانی مدت پرسید و گفت که تمرکز درست در طول یک محاکمه جنایی دشوار است.

وکلای بانکمن-فرید در نامه ای در ۱۵ اکتبر به قاضی ناحیه نیویورک لوئیس کاپلان نوشتند که بنکمن-فرید قبل از اینکه در ۱۶ اکتبر به دادگاه فرستاده شود “۱۲ ساعت فاصله دارد”. .

وکلای دادگستری گفتند که ناکامی بانکمن-فرید در مصرف محرک های تجویز شده در طول محاکمه به این معنی است که او “نمی تواند در سطح عادی تمرکز کند” و نمی تواند در دفاع از خود استفاده کند.

در این نامه افزوده شده است که مدیر عامل سابق FTX “تمام تلاش خود را می کند تا در طول آزمایش تمرکز خود را حفظ کند”، حتی اگر دارو را در ساعات آزمایشی مصرف نمی کند.

وکلای دادگستری گفتند، حتی اگر بانکمن-فرید داروی درخواستی را مصرف کند، “در حال حاضر هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا دوزهای طولانی مدت رهش موثر هستند یا خیر، وجود ندارد.”

مربوط: کارولین الیسون می خواست استعفا دهد، اما می ترسید در FTX حضور پیدا کند

آنها دادگاه را به مدت یک روز، سه شنبه، ۱۷ اکتبر به تعویق انداختند تا اگر بانکمن-فرید نتواند دوز طولانی مدت رهش را مصرف کند یا دارو مؤثر نیست، “ما بتوانیم راه حلی پیدا کنیم که کارساز باشد.” انجام دهید.دوره باقی مانده [the] آزمایش. “

از طرف دیگر، وکلای دادگستری از قاضی کاپلان خواستند تا به آقای بانکمن-فرید اجازه دهد تا نسخه ای برای آدرال در دادگاه منطقه در طول محاکمه ارائه دهد.

وکلای دادگستری مدعی شدند که سعی کرده‌اند این موضوع را با اداره زندان‌ها حل کنند، اما به «ایمیل‌ها و پیام‌های صوتی متعدد» پاسخی دریافت نکردند.

مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد


نویسنده: Jesse Coghlan
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا