اخبار ارز دیجیتال

قاضی حکم داد که کمک‌های سیاسی سام بنکمن فرید ممکن است در دادگاه فاش شود

علیرغم اینکه اتهامات مالی کمپین در ماه ژوئیه کنار گذاشته شد، به دادستان ها اجازه داده شد تا شواهدی مبنی بر مشارکت سیاسی در محاکمه تقلب آتی بانکمن فرید ارائه کنند.

لوئیس کاپلان، قاضی منطقه ای ایالات متحده، حکم داد که دادستان های وزارت دادگستری ایالات متحده اجازه خواهند داشت جزئیات مشارکت های سیاسی سام بنکمن فرید را فاش کنند، زیرا شواهد مستقیماً به اتهامات کلاهبرداری او مربوط می شود.

این تصمیم بخشی از مجموعه احکامی است که توسط آقای کاپلان در یک دستور مقدماتی ۱۶ صفحه ای در ۲۶ سپتامبر صادر شده است و بخشی از مجموعه احکامی است که توسط آقای کاپلان در یک دستور مقدماتی ۱۶ صفحه ای صادر شده است. که تعیین خواهد کرد که آیا دادگاه در جریان محاکمه کلاهبرداری بنیانگذار FTX که در حال حاضر قرار است در ۲۶ اکتبر آغاز شود، دادگاه را برگزار خواهد کرد یا خیر. ۳.

دادستان های فدرال ابتدا بانکمن فرید را به توطئه برای نقض قوانین مالی مبارزات انتخاباتی ایالات متحده و هفت فقره دیگر کلاهبرداری و توطئه متهم کردند، اما بعداً به عنوان بخشی از توافق نامه استرداد با باهاما، این اتهامات را لغو کردند.

“شواهدی که نشان می‌دهد متهمان وجوه مشتریان FTX را برای مشارکت‌های سیاسی خرج کرده‌اند، شواهد مستقیمی از یک طرح کلاهبرداری را نشان می‌دهد، زیرا به اثبات انگیزه متهمان و قصد کلاهبرداری ادعایی مربوط می‌شود.”

آقای کاپلان علاوه بر اجازه بحث درباره مشارکت‌های کمپین بانکمن فرید، نقش ادعایی بانکمن فرید در ایجاد توکن FTX (FTT) و بانکمن فرید را نیز مورد تأیید قرار داد تا شواهدی را ارائه کند که نشان می‌دهد او چگونه ادعا می‌کند که تحقیقات آلامدا را هدایت می‌کند. کارولین الیسون، مدیر اجرایی آن زمان، قیمت توکن را دستکاری کرد.

حکم قاضی کاپلان در مورد شواهد مشارکت سیاسی بانکمن فرید. منبع: CourtListener

«دستکاری ادعایی توکن‌های ارز مجازی که منجر به دستکاری ادعایی در ترازنامه آلامدا شد، اقدامی «برای پیشبرد توطئه ادعایی» است و بنابراین «بخشی از رفتاری است که خود متهم شده است». کاپلان نوشت.

“علاوه بر این، دستورات ادعایی متهم به آقای الیسون برای دستکاری قیمت های FTT شواهد مستقیمی از “رابطه اعتماد متقابل” آنها است. ارزش اثباتی این شواهد بر خطر تعصب ناعادلانه برتری دارد. کاپلان در پایان گفت که این قابل قبول است.

مربوط: وکیل سام بنکمن آزاد دوباره درخواست آزادی مشروط از زندان کرد

در حالی که کاپلان تأیید کرد که بسیاری از شواهد باید به وزارت دادگستری ارائه شود، او همچنین به وکلای بانکمن فرید اجازه داد تا از شاهدان دولتی در مورد مصرف تفریحی مواد مخدر سؤال کنند، البته تا زمانی که آنها از قبل به دادگاه اطلاع دهند.

شاهدان دولتی شامل کارولین الیسون، مهندس سابق FTX، نیشاد سینگ، و یکی از بنیانگذاران FTX، گری وانگ هستند.

آقای کاپلان همچنین درخواست وزارت دادگستری مبنی بر ممانعت از بازجویی دفاعی از شهود در مورد برخی مسائل “ممتاز” را رد کرد. علاوه بر این، دادگاه حکم داد که بانکمن فرید نمی تواند جزئیات مربوط به بازداشت پیش از محاکمه، سوابق خانوادگی، ثروت یا سن خود را در حضور هیئت منصفه مطرح کند.

سوال بزرگ: آمار مرگ و میر ناشی از ارز مجازی چه شد؟

نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا