اخبار ارز دیجیتال

دادگاه سام بانکمن-فرید برای اولویت دادن به بازپرداخت هزینه های وکیل


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وکلای FTX از شرکت بیمه خواسته اند تا هزینه ها و هزینه های دفاعی بانکمن-فرید را تحت بیمه مدیران و افسران (D&O) شرکت پیش پرداخت یا بازپرداخت کند.

بر اساس اسناد دادگاهی که در ۱۵ مارس ارائه شد، سام بانکمن-فرید به دنبال استفاده از بیمه نامه FTX برای پوشش هزینه های قانونی خود است.

وکلای مدیر عامل سابق FTX درخواست هایی را ارائه کرده اند تا به شرکت های بیمه اجازه داده شود تا هزینه ها و حق الزحمه های دفاعی را بر اساس سیاست های مدیران و افسران (D&O) که توسط بیمه Relm و بیمه Beazley نگهداری می شود، جبران کنند. بر اساس این پرونده، این بیمه نامه “اولویت پرداخت را برای افراد بیمه شده ای که متحمل خسارات جبران نشده شده اند، مانند آقای بانکمن-فرید” در نظر گرفته است. این بدان معناست که مدیر عامل سابق در صدر لیست پرداخت FTX قرار خواهد گرفت.

«بر اساس موارد فوق، بانکمن-فرید استدلال می کند که دلایل خوبی برای بلند کردن و تغییر سیستم تعلیق خودکار وجود دارد. […] رلم و بیزلی (الف) هزینه‌های دفاعی تحت پوششی که قبلاً تحت سیاست D&O متحمل شده بود و (ب) خسارات قابل جبران تحت شرایط غیر D&O برای هزینه‌های دفاعی به آقای Bankman-Fried بازپرداخت کردند. ”

به گفته اینوستوپدیا، بیمه مسئولیت مدیران و افسران به منظور محافظت از افراد در برابر خسارات شخصی در صورت شکایت از آنها در نتیجه خدمت به عنوان مدیر یا افسر یک شرکت یا نوع دیگری از سازمان است. هزینه ها نتایج کت و شلوار

مرتبط: وکیل SBF می گوید محاکمه جنایی اکتبر باید به تعویق بیفتد

پاسخ یا اعتراض به این درخواست باید تا ۲۹ مارس ۲۰۲۳ تسلیم شود. در صورت لزوم، جلسه دادرسی در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۲۳ برگزار خواهد شد. در صورت عدم ارائه پاسخ یا اعتراض، بانکمن-فرید از دادگاه می‌خواهد بدون اطلاع بعدی به درخواست معافیت رسیدگی کند.

وکلای بانکمن-فرید خاطرنشان کردند که «دعوای کیفری متعدد، نظارتی، مرتبط با ورشکستگی و مدنی» مربوط به مدیر عامل سابق، از جمله یک دعوی کیفری، سه دعوی نظارتی فدرال و ایالتی، شامل ۵ دعوای حقوقی مرتبط با ورشکستگی و ۷ پرونده قضایی وجود دارد. عمل.

در ۲۳ فوریه، قاضی فدرال که ریاست پرونده او را بر عهده داشت، به چهار اتهام جنایی جدید متهم شد. در مجموع ۱۲ فقره اتهام کیفری تشکیل شد. این شامل هشت مورد توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری و چهار فقره کلاهبرداری با سیم و کلاهبرداری اوراق بهادار است. هزینه های قانونی او در ۹ رقم برآورد شده است.

کوین تلگراف قبلاً گزارش داده بود که شرکت‌های حقوقی، بانک‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های مشاوره‌ای که با FTX در پرونده ورشکستگی آن کار می‌کنند، از صرافی ارزهای دیجیتال به مبلغ ۳۴.۱۸ میلیون دلار در ژانویه شکایت کردند. مدیر ارشد بازسازی و مدیر عامل جدید FTX، John J. Ray III نیز حقوق سنگینی معادل ۱۳۰۰ دلار در ساعت دریافت کرد که در مجموع ۳۰۵۰۰۰ دلار بود.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا