اخبار ارز دیجیتال

سام بنکمن-فرید به مدت یک روز در دادگاه حاضر خواهد شد تا با وکلا ملاقات کند

طبق دستور قاضی، SBF اجازه دسترسی به لپ‌تاپ و “دستگاه وای فای” را به مدت تقریبی 6.5 ساعت در حین ملاقات با وکلا در دفتر وکالت دادگاه انفرادی خواهد داشت.

قاضی فدرال ناظر بر پرونده جنایی سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، دستوری صادر کرد که به او اجازه داد تا حدود هفت ساعت با تیم حقوقی خود در خارج از زندان ملاقات کند.

قاضی لوئیس کاپلان در دادخواستی در 21 اوت به دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک گفت که به سام بنکمن-فرید، همچنین یک فعال SBF، اجازه می دهد تا با وکلای دفتر وکالت بلوک سلولی ملاقات کند. داوری. این در دادگاه در طول جلسه برنامه ریزی شده در 22 اوت انجام شد. در 11 آگوست، آقای کاپلان دستور لغو وثیقه SBF را صادر کرد و مدیر عامل سابق FTX را به بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین فرستاد، احتمالاً در انتظار محاکمه جنایی.

طبق این دستور، SBF اجازه دسترسی به «یک لپ‌تاپ مجهز به اینترنت و یک دستگاه WiFi» را از ساعت 8:30 صبح به وقت شرقی تا حدود 3:00 بعد از ظهر به وقت شرقی در طول جلسات با وکلا خواهد داشت. وکیل او از دادگاه درخواست کرده بود که او را به مدت پنج روز در هفته در طول دادگاه آزاد کند تا SBF بتواند پرونده را آماده کند. با این حال، دستور کاپلان تنها آزادی یکباره در دادگاه در 22 آگوست را پیشنهاد می‌کند و احتمالاً تصمیم دیگری بر اساس پاسخ وزارت دادگستری در انتظار است.

مقاله مرتبط: سم بنکمن-فرید سومین شب را در زندان بدنام نیویورک می گذراند

اولین آزمایش از دو دادگاه بانکمن-فرید قرار است در 2 اکتبر آغاز شود و او با هفت اتهام مرتبط با کلاهبرداری در FTX روبرو است. آخرین کیفرخواست جایگزینی که توسط دادستانی در 14 اوت ارائه شد، می گوید که اتهامات نقض مالی کمپین انتخاباتی SBF را به عنوان بخشی از اتهامات کلاهبرداری خود در نظر خواهد گرفت. او در دادگاه دیگری که برای مارس 2024 برنامه ریزی شده است، با پنج اتهام دیگر روبرو است.

بانکمن-فرید تا زمانی که وثیقه 250 میلیون دلاری او لغو شد، بیشتر در خانه والدینش در کالیفرنیا محبوس بود. او در تمام اتهامات خود بیگناه است.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا