🚨 اخبار ارز دیجیتال

سم بنکمن-فرید ضرب الاجل برای پاسخ به درخواست شهادت را از دست داد.

کمیته بانکداری سنا مهلتی برای سام بنکمن-فرید برای پاسخ به این درخواست در تاریخ ۸ دسامبر، ساعت ۵:۰۰ بعد از ظهر به وقت شرقی تعیین کرده است.

سم بنکمن-فرید، دشمن اصلی ارزهای دیجیتال، یک ضرب الاجل حساس برای تایید حضورش در جلسه استماع کمیته سنا را از دست داده است.

مدیر عامل سابق FTX ضرب الاجل پاسخ به درخواست کمیته بانکی سنا برای شهادت در جلسه کمیته ۱۴ دسامبر آن در روز پنجشنبه ۸ دسامبر ساعت ۵ بعد از ظهر به وقت شرقی را از دست داد. این امر امکان احضار مجلس را فراهم کرد.

در ۸ دسامبر، شرود براون، رئیس کمیته امور بانکی، مسکن و شهرسازی سنا، و سناتور پت تومی، یکی از اعضای ارشد کمیته، بیانیه ای در رابطه با این درخواست صادر کردند.

آنها افزودند: “فروپاشی FTX باعث آسیب اقتصادی واقعی به مصرف کنندگان شده است و اثرات آن به سایر بخش های صنعت ارزهای دیجیتال سرایت کرده است. ما به پاسخ نیاز داریم.”

“کمیسیون درخواست کرده است که او در جلسه بعدی در مورد سقوط FTX شهادت دهد و در صورت عدم رعایت اقدامات بعدی، اقدامات بعدی را بررسی خواهد کرد.”

به گفته وب سایت رسمی کمیسیون، جلسه استماع با عنوان «سقوط ارزهای دیجیتال: چرا حباب FTX در حال ترکیدن است و به مصرف کنندگان آسیب می زند» در تاریخ ۱۴ دسامبر پخش خواهد شد.

تاکنون حضور دو شاهد در جلسه تایید شده است. هیلاری جی آلن، استاد دانشکده حقوق دانشگاه آمریکایی واشنگتن و بن مکنزی شنکن، بازیگر و نویسنده، از جمله آنها هستند.

پروفسور آلن یک دانشگاهی است که تحقیقاتش بر تاثیر فناوری های مالی جدید بر ثبات سیستم مالی متمرکز است. بن مک‌کنزی یک بازیگر ضد رمزنگاری است که به مفسر تبدیل شده و در سریال تلویزیونی آمریکایی The OC نقش یک نوجوان مشکل‌دار را بازی می‌کند.

رایان سرکیس بنیانگذار مساری در مورد بیهودگی انتخاب شاهد اظهار داشت:

در همین حال، کوین تلگراف برای اظهار نظر با بن مک کنزی تماس گرفت.

مربوط: مجریان تگزاس از سم بنکمن-فرید می خواهند که در جلسات فوریه شرکت کند

علاوه بر جلسه استماع کمیته بانکی سنا در ۱۴ دسامبر، بانکمن-فرید در جلسه دیگری با کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده در ۱۳ دسامبر به نام “تحقیقات سقوط FTX” درخواست شد.

از بانکمن-فرید ابتدا از طریق پست توییتری نماینده مکسین واترز درخواست شد تا در جلسه استماع شرکت کند، اما گفت که نمی‌داند تا تاریخ جلسه در ۵ دسامبر چه اتفاقی خواهد افتاد. به نظر می‌رسد که شما دعوت را رد کرده‌اید. شهادت می دهم “

واترز در ۸ دسامبر پاسخ داد و گفت که اگر بنکمن-فرید داوطلبانه در جلسه استماع شهادت ندهد، “مطمئناً احضاریه در حال بررسی است.”

فروپاشی امپراتوری FTX SBF باعث سونامی واکنش قانون‌گذاران و قانون‌گذاران ایالات متحده شده است که صنعت نوپای کریپتو را تهدید می‌کند.نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا