اخبار ارز دیجیتال

تیم حقوقی Sam Bankman Freed به دنبال تئوری در مورد شرایط خدمات FTX است

وکلای دادگستری از دادگاه درخواست کردند که به دادستان اجازه دهد از شهود بر اساس شرایط خدمات FTX سؤال کند و شهادت را از «شاهدان واقعی واقعی» مستثنی کند.

وکلایی که نماینده مدیر عامل سابق FTX Sam “SBF” Bankman Fried هستند، در تلاش هستند تا اطلاعات خاصی را از شرایط خدمات صرافی ارزهای دیجیتال در طول شهادت شاهد مخدوش کنند.

وکلای SBF در پرونده ای در ۱۲ اکتبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک گفتند که هدف این طرح “بررسی مسائل شواهد مشخص” در محاکمه جنایی در حال انجام است. این موضوع به تعارض نظریات دادستانی و دفاعی در مورد سوء استفاده از وجوه FTX مربوط می شود.

وکیل بانکمن فرید گفت که دادستان ها قصد داشتند شاهدان را احضار کنند تا “درک و انتظارات” آنها را در مورد نحوه استفاده از سپرده های FTX مشخص کنند. دفاع استدلال کرد که صرف نظر از درک کاربران از شرایط خدمات FTX، “رعایت این شرایط به منزله دفاع از جرایم متهم است.”

“[I]وی افزود: “این موضع دفاعی است که حقوق و تعهدات طرفین در یک رابطه تجاری توسط انتظارات و درک طرفین برای اهداف تئوری انحراف قانون تقلب فدرال ایجاد نمی شود.”

دفاع به دنبال استناد به شهادت شهودی بود که مشتریان، سرمایه گذاران و وام دهندگان آلامدا FTX بودند در مورد آنچه که آنها برای ترتیبات و معاملات مورد بحث در دادگاه مهم می دانستند. من از شما چند سوال می پرسم. ”

در ۱۲ اکتبر، تیم سام بنکمن فرید شکایتی را در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک تنظیم کرد. منبع: PACER

وکلای مدافع از دادگاه درخواست کردند تا اجازه بازجویی از شهود دادستان را تحت شرایط خدمات FTX بدهد و شهادت را از “شاهدان واقعی واقعی” مستثنی کند. آنها به شهادت مت هوانگ، یکی از بنیانگذاران پارادایم استناد کردند، که مدعی بود به جای «تجربه غیرمعمول روزمره» در مورد خدمات FTX، «نظر تخصصی» را ارائه کرده است.

در این اپلیکیشن آمده است: «دولت با تلاش برای اثبات اختلاس از طریق شهادت در مورد باورها و انتظارات مشتریان و دیگران، به دنبال این است که از بار اثبات عناصر کلیدی تئوری اختلاس فراتر از شک معقول اجتناب کند.» “در واقع، شواهدی مبنی بر اعتقاد مشتری در رابطه با رابطه حقوقی آن با FTX تنها باعث انحراف و سردرگمی هیئت منصفه در هنگام بررسی حقایق در پرتو معنای شرایط خدمات می شود.”

مربوط: کارولین الیسون مدعی است که توییت های Qiao Changpeng در سقوط FTX نقش داشته است.

محاکمه جنایی بانکمن آزاد در ۱۳ اکتبر وارد هشتمین روز خود شد و او به همه اتهامات خود بیگناه شد. این هفته، کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research و دوست دختر سابق SBF، شهادت داد که اسناد جعلی ارائه کرده و از وجوه FTX به دستور Bankman Fried استفاده کرده است.

زک پرینس، بنیانگذار و مدیر عامل BlockFi در اواخر ۱۲ اکتبر تا ۱۳ اکتبر به روی صحنه رفت تا در مورد تسهیلات وام ۴۰۰ میلیون دلاری که شرکت در جولای ۲۰۲۲ به FTX US ارائه کرده بود، و همچنین Terraform Labs و Three He در مورد امواج ناشی از فروپاشی شهادت دادند. Arrows Capital. . دادگاه به ۱۶ اکتبر موکول شد.

مجله: آیا پس از فروپاشی FTX می توان به صرافی های ارز مجازی اعتماد کرد؟

نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا