اخبار ارز دیجیتال

وکلای Sam Bankman-Fried برای استفاده از برنامه پیام رسانی به توافق رسیدند

این توافق در نتیجه این است که دادستان های فدرال به دنبال ممنوعیت تماس SBF با کارمندان فعلی یا سابق FTX و Alameda در حبس خانگی هستند.

وکلای Sam Bankman-Fried (SBF) با دادستان های فدرال در مورد استفاده او از برنامه پیام رسانی به توافق رسیده اند.

طبق سند دادگاه ۶ فوریه، طرفین توافق کردند که SBF “از رمزگذاری یا تماس‌های موقت برای برنامه‌های پیام‌رسانی، از جمله، اما نه محدود به سیگنال، استفاده نخواهد کرد.”

با این حال، بر اساس این قرارداد، مدیر عامل سابق FTX به FaceTime، Zoom، iMessage، متن پیام کوتاه، ایمیل و Facebook Messenger دسترسی خواهد داشت.

او همچنین مجاز به استفاده از سرویس پیام‌رسانی رمزگذاری شده WhatsApp خواهد بود، اما تنها در صورتی که «فناوری نظارتی بر روی تلفن او نصب شده باشد که به طور خودکار تمام ارتباطات واتس‌اپ را ضبط و ذخیره می‌کند».

آخرین توافق نامه پس از درخواست دادستان فدرال در اواخر ژانویه برای جلوگیری از تماس SBF با کارمندان فعلی یا سابق FTX یا شرکت تجاری خواهرش Alameda Research صورت گرفت.

به طور خاص، دادستان ها در ۱۵ ژانویه ادعا کردند که SBF تلاش کرده است از طریق برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده سیگنال، بر شهادت راین میلر، مشاور عمومی FTX ایالات متحده “تأثیر بگذارد”.

در ۳۰ ژانویه، ادعا شد که SBF با جان ری، مدیر عامل FTX تماس گرفت تا در مورد نحوه دسترسی به وجوه شرکت مرتبط با کیف پول Alameda صحبت کند.

همانطور که وجود دارد، حکم ۱ فوریه SBF را از برقراری ارتباط با کارکنان فعلی یا سابق FTX یا Alameda Research “به جز در حضور وکیل” به منظور حفظ وثیقه تا زمان محاکمه خود منع کرد.

SBF از اواخر دسامبر در پالو آلتو، کالیفرنیا در بازداشت خانگی به سر می برد و محاکمه جنایی وی قرار است در ماه اکتبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منهتن آغاز شود.

مربوط: گزارش: Silvergate با تحقیقات وزارت دادگستری در مورد معامله FTX-Alameda مواجه است

در همین حال، مراحل ورشکستگی FTX در منطقه دلاور در حال انجام است. در شهادت دادگاه در ۶ فوریه، ری، مدیر عامل FTX، گفت که تصاحب زمام این شرکت در نوامبر چقدر دشوار است.

Ray ادعا کرد که “هیچ لیست واحدی از هر چیزی” مربوط به حساب های بانکی، درآمد، بیمه یا منابع انسانی در FTX کشف نشده است و درگیری آشفته ای در حال تعقیب اطلاعات است.

FTX روزی هک شد که او شروع به رهبری شرکت در مراحل ورشکستگی فصل ۱۱ کرد.

«این هک‌ها تقریباً یک شبه دوام آوردند. […] ۴۸ ساعت واقعاً جهنمی بود.”نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا