اخبار ارز دیجیتال

وکیل سام بنکمن-فرید به دنبال آزادی موقت است و با پیشنهاد توافقی دادستان مخالف است

وزارت دادگستری ایالات متحده “میلیون ها صفحه سند” مربوط به پرونده جنایی SBF را تهیه کرد که وکلای او استدلال کردند که دسترسی به آن از زندان قبل از محاکمه بسیار زیاد است.

وکلای نماینده مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن-فرید (SBF) استدلال کردند که “منافقات فوق العاده” ارائه شده توسط مقامات برای آماده کردن او برای محاکمه جنایی در ماه اکتبر کافی نبود.

تیم حقوقی SBF در پرونده ای در ۲۵ آگوست در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک، طرح پیشنهادی دادستان را برای دسترسی مدیر عامل سابق FTX به مواد کشفی قبل از محاکمه رد کرد. وکلای دادگستری گفتند که وزارت دادگستری ایالات متحده در ۲۴ آگوست حدود چهار میلیون صفحه مواد کشفی تولید کرده است که “میلیون ها صفحه سند و ترابایت داده” باقی مانده است که توسط SBF برای محاکمه های جنایی در نظر گرفته می شود.

در این دادخواست آمده است: “ما معتقد نیستیم که هیچ اقدامی به جز آزادی موقت به اندازه کافی به این موضوعات رسیدگی می کند و از حق آقای بانکمن-فرید برای مشارکت در دفاع محافظت می کند.” قبل از لغو وثیقه، بنکمن-فرید ۸۰ تا ۱۰۰ ساعت در هفته را صرف بررسی تعداد زیادی از یافته‌ها و ایجاد یک تحلیل دقیق می‌کرد که می‌توانست دائماً آن را به روز کند و با وکلای خود به اشتراک بگذارد.

Bankman-Fried پس از استرداد از باهاما و محاکمه در ایالات متحده در دسامبر ۲۰۲۲، حدود هشت ماه است که با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری آزاد شده است. اما یک قاضی فدرال پس از ادعای ارعاب شاهدان علیه کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، وثیقه را لغو کرد. وثیقه اش SBF از ۱۱ اوت، تقریباً دو ماه قبل از شروع اولین محاکمه جنایی، به بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین بازگردانده شده است.

از زمانی که وثیقه او لغو شد، وکلای SBF خواستار کاهش محدودیت‌ها شده‌اند تا به او فرصتی در خارج از زندان داده شود تا برای محاکمه‌اش آماده شود. یک قاضی در ۲۱ آگوست حکم داد که SBF مجاز است در ۲۲ آگوست به مدت تقریباً هفت ساعت در دفتر وکالت در بلوک انفرادی دادگاه نیویورک بماند و پس از آن یک لپ تاپ به SBF داده شد و دستوری مبنی بر فعال کردن Wi-Fi صادر کرد. دستگاه هایی برای دسترسی به همان فضا. دلایل ظاهراً نامحدود به شرطی که وکیل او ۴۸ ساعت اخطار داده باشد.

“آقای Bankman-Fried اسناد را در زمان کشف بررسی می کند، به صورت آنلاین برای زمینه های مرتبط شواهد جستجو می کند، پیش نویس و جمع آوری محصولات کاری که اسناد و داده ها را تجزیه و تحلیل می کند، و این اسناد و تجزیه و تحلیل ها را با وکلا به اشتراک می گذارد.” من نیاز به دسترسی دائمی به اینترنت دارم. وکلای او استدلال کردند که رایانه قادر به انجام این کار است. «برنامه فعلی دولت این است که […] این دور از آن است. ”

مربوط: کیفرخواست جایگزین علیه سام بنکمن-فرید شامل استفاده از ۱۰۰ میلیون دلار کمک مالی به کمپین انتخاباتی است

اولین محاکمه از دو محاکمه علیه SBF قرار است در ۳ اکتبر آغاز شود، و او با هفت فقره اتهام مرتبط با کلاهبرداری از وجوه کاربران در FTX و Alameda Research مواجه است. انتظار می رود دادگاه دوم که برای مارس ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است شامل پنج اتهام جنایی دیگر باشد.

وکلای Bankman-Fried با این استدلال که مدیر عامل سابق “با حسن نیت” به توصیه وکلای Fenwick & West و وکیل داخلی FTX عمل کرده است، بر اساس پرونده های دادگاه، از او دفاع کردند. این فعالیت های غیرقانونی ادعا شده شامل هدایت SBF به حذف خودکار برخی از ارتباطات بین کارمندان FTX و Alameda بود.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا