🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکیل سام بنکمن-فرید ادعا می کند که تیم حقوقی قبلی FTX او را وادار به عمل “با حسن نیت” کرده است

این ادعا در مورد استراتژی قانونی یک بار توسط یک قاضی پس از مشاوره یک روزه خارج از زندان بین SBF و وکلا در ۲۲ اوت تایید شد.

وکلایی که در حال حاضر وکالت سام بنکمن-فرید (SBF) را در یک پرونده جنایی در ایالات متحده دارند، می گویند که مدیر عامل سابق بر اساس توصیه وکلای قبلی خود در رابطه با رفتار ادعایی خود در FTX و Alameda Research “صداقت” دارد. این طرح برای استخراج شواهدی است که نشان می دهد آنها عمل کرد

تیم حقوقی SBF در پرونده ای در ۲۳ اوت در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک گفت که شرکت حقوقی Fenwick & West که قبلا نماینده صرافی ارزهای دیجیتال FTX بوده است، اعلام کرده است که Bankman-Fried گفته است که او برخی از موارد قانونی را ارائه کرده است. مشاوره به شرکت حقوقی خود دانستن وکلای دادگستری گفتند که Fenwick & West به FTX در مورد سیاست‌های حفظ داده‌ها، توافق‌نامه‌های مشتری، شرایط خدمات و توافق‌های بین صرافی و Alameda توصیه کرده‌اند.

دفاع ادعا می کند که وکلای Fenwick و وکیل داخلی FTX، از جمله دن فریدبرگ، کان سان، و لاین میلر، در میان دیگران، در بررسی و تایید تصمیمات مربوط به پرونده شرکت داشتند. مان-فرید می‌دانست که این موارد و موارد دیگر به او اطمینان داده است که با حسن نیت عمل می‌کند.» شواهدی که نشان می‌دهد متهم به یک وکیل استناد کرده است مربوط به سؤالات غرض است، جایی که دفاع نشان داده است که متهم به طور رسمی از یک وکیل مشاوره خواسته، مشاوره حقوقی دریافت کرده و از توصیه‌های داده شده پیروی کرده است. “

دفاع قانونی در برابر رفتار ادعایی SBF که منجر به دادرسی کیفری می شود، از جمله هدایت حذف خودکار برخی از ارتباطات Slack و سیگنال بین کارمندان FTX و Alameda از سال ۲۰۲۱ در صورت تایید دادگاه، دفاع می کند. وکلا قبلاً از قاضی درخواست کرده بودند تا اسنادی در مورد استراتژی دفاعی Fenwick & West احضار کند، اما این درخواست در ژوئن رد شد.

تشخیص آقای بانکمن-فرید مبنی بر اینکه وکلای او در این موارد و موارد دیگر دست داشته اند به رد ادعاهای دولت مبنی بر اینکه آقای بانکمن-فرید با قصد مجرمانه برای کلاهبرداری عمل کرده است مرتبط است.

مربوط: شرکت حقوقی سابق FTX به دلیل تأسیس سازمان تاریک شکایت کرد

شکایت علیه Bankman-Fried حول این ادعا است که مدیر عامل سابق FTX از وجوه کاربران برای سرمایه گذاری، هزینه های شخصی و کمک های مالی کمپین سیاسی سوء استفاده کرده است. او با ۱۲ اتهام جنایی روبرو است که دو محاکمه در اکتبر ۲۰۲۳ و مارس ۲۰۲۴ آغاز می شود، اما به همه اتهامات خود بی گناه است.

Bankman-Fried پس از استرداد از باهاما و محاکمه در ایالات متحده در دسامبر ۲۰۲۲ با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری آزاد شد. لغو و به یک مرکز بازداشت شهری فرستاده شد. مرکز بروکلین در پی اتهام ارعاب شاهدان. در جلسه ای در ۲۲ اوت، وکلای SBF استدلال کردند که او عمدتاً با نان، کره بادام زمینی و آب زنده می ماند زیرا هیچ گزینه غذایی وگان در زندان وجود نداشت.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا