اخبار ارز دیجیتال

وکیل سام بنکمن-فرید به دلیل مسائل مربوط به اصلاحیه اول، تصمیم به وثیقه را تجدید نظر می کند

وکلا تصمیم قاضی مبنی بر لغو وثیقه در 11 اوت را زیر سوال می برند و ادعا می کنند که گفتن SBF به روزنامه نگاران در مورد کارولین الیسون “فعالیت محافظت شده در اصلاحیه اول” بود.

وکلای مدافع سام بنکمن-فرید (SBF) گفتند که وثیقه مدیر عامل سابق FTX «به تلافی استفاده از حقوق متمم اول» لغو شد و ادعا کردند که او درخواست تجدید نظر کرده و مدعی شد که شاهد دستکاری نبوده است.

در 25 اوت، تیم دفاعی SBF درخواستی را به دادگاه استیناف ایالات متحده برای بخش دوم ارائه کرد و خواستار آزادی قبل از محاکمه در ماه اکتبر شد. وکلای دادگستری می گویند که قاضی لوئیس کاپلان وثیقه SBF را در 11 آگوست “به طور نامناسب” پس از اظهاراتی که در مطبوعات درباره کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ مطرح کرد، لغو کرد و او استدلال کرد که عمل افشای عمومی او بخشی از حق متمم اول او در قانون اساسی ایالات متحده است.

با توجه به درخواست تجدیدنظر، وکلای SBF نحوه “تهدید یا ارعاب” مدیر عامل سابق FTX الیسون را همانطور که به خبرنگار نیویورک تایمز گفت و در نتیجه بخش هایی از مجله شخصی او در مقاله منتشر شد را مورد سوال قرار دادند. نیویورک تایمز پرونده خود را در این پرونده تشکیل داد و استدلال کرد که مردم “منافع قانونی” در اطلاعات دارند و به نگرانی های مشابه متمم اول قانون اساسی اشاره کرد.

درخواست تجدیدنظر 25 آگوست خاطرنشان می کند که “طبق سابقه رایج، مکاتبات آقای بانکمن-فرید با تایمز به عنوان یک فعالیت متمم اول محافظت می شد.” نه دولت و نه دادگاه بدوی به سابقه ای استناد نکرده اند و دفاعیات از هیچ موردی که در آن ارائه اطلاعات خبرساز از سوی متهم به یک روزنامه نگار به عنوان دستکاری شاهد تلقی شده باشد بی اطلاع است.

این استیناف در پی دادخواستی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک، مبنی بر اینکه آقای بانکمن-فرید به دلیل حبس در بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین، دسترسی ناکافی به اسناد کشف قبل از جنایی داشته است. اولین محاکمه SBF قرار است در 3 اکتبر آغاز شود، اما وزارت دادگستری میلیون ها صفحه از اسناد کشف را قبل از تاریخ محاکمه آماده کرد.

مربوط: هدف Coincentre تعریف مجدد “غیرقانونی” SEC از “Exchange” است.

قاضی کاپلان قبلاً مقرراتی را تصویب کرده بود که به SBF اجازه می داد در صورت اخطار 48 ساعته با یک وکیل وارد سلول دادگاه شوند. اما وکلای بانکمن-فرید استدلال کردند که این ملاحظات با توجه به زمان محدود قبل از محاکمه و مقدار اطلاعاتی که باید در نظر گرفته شود، کافی نیست.

Bankman-Fried در ماه اکتبر با هفت اتهام جنایی مرتبط با کلاهبرداری و سوء استفاده از وجوه مشتریان در FTX و Alameda روبرو خواهد شد. دادگاه دیگری برای مارس 2024 برنامه ریزی شده است که مدیر عامل سابق با پنج اتهام جنایی روبرو است. او در تمام اتهامات خود بیگناه است.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتالنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا