🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکیل سام بنکمن فرید به سوالات پیشنهادی هیئت منصفه دولت ایالات متحده اعتراض دارد

وکلای سام بنکمن فرید استدلال می کنند که سؤالات پیشنهادی قبلاً به گناه او در کلاهبرداری و پولشویی اشاره می کند.

وکلای نماینده سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق صرافی منحله FTX، می گویند که سؤالات پیشنهادی هیئت منصفه در یک محاکمه تقلب آتی می تواند موجب تعصب شود. استدلال می کنند که می تواند پاسخ های مغرضانه ای را به همراه داشته باشد.

در پرونده دادگاهی در ۲۹ سپتامبر، مارک کوهن، وکیل مدافع بانکمن فرید، گفت که سؤالات هیئت منصفه مطرح شده توسط دولت ایالات متحده برای محاکمه آتی برای بانکمن آزاد نامربوط خواهد بود. وی استدلال کرد که حاوی حفره هایی است که می تواند منجر به یک محاکمه عادلانه شود.

بدترین پیشنهادهای دولت از افشای کامل اعضای هیئت منصفه بالقوه جلوگیری می کند، دفاع از استخراج اطلاعات کافی برای تعیین سوگیری احتمالی هیئت منصفه جلوگیری می کند و آنها را به روشی پیش داوری رها می کند.» خطر لکه دار شدن هیئت منصفه با ارائه چنین ادعاهایی وجود دارد.

در دادگاه در ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد.منبع: ناظر دادگاه

آقای کوهن گفت که برای دادگاه مهم است که به اعضای هیئت منصفه بالقوه یادآوری کند که آقای بنکمن-فرید حق دارد تا زمانی که جرمش بیش از حد معقول ثابت نشود، بی گناه فرض شود.

او همچنین استدلال کرد که زبان مورد استفاده در سؤالات انتخاب هیئت منصفه قبلاً تصویری مغرضانه را ترسیم می کند و استنباط می کند که بانکمن آزاد در تقلب و پولشویی مجرم است.

“به ویژه، آخرین جمله از بند سوم، کلاهبرداری توسط آقای بانکمن فرید را با اشاره به “تقلب وی” به جای “تقلب ادعایی وی” یا صرفا “تقلب” به یک واقعیت ثابت تبدیل می کند. ناعادلانه این را نشان می دهد.”

علاوه بر این، کوهن استدلال می‌کرد که دادگاه باید حکم وخیم پیشنهادی بانکمن فرید را اتخاذ کند.

در ۱۵ سپتامبر، کوین تلگراف گزارش داد که دولت ایالات متحده با سؤالات پیشنهادی او مخالفت کرده و آنها را غیرضروری و وقت گیر اعلام کرد.

به طور خاص، با سؤالات بانکمن فرید در مورد تبلیغات پیش از محاکمه، جنبش مؤثر فلسفه نوع دوستی، مشارکت های سیاسی و لابی گری، و اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD) مشکل دارد.

مطالب مرتبط: دادستان ها می گویند که درخواست موسس FTX برای آزادی موقت باید رد شود

انتخاب هیئت منصفه در ۳ اکتبر و قبل از شروع دادگاه در ۴ اکتبر آغاز خواهد شد.

طبق تقویم آزمایشی که اخیراً اعلام شده است، ۱۵ روز آزمایشی کامل در ماه اکتبر وجود دارد که شش روز دیگر برای نوامبر برنامه ریزی شده است.

بانکمن آزاد از ۱۱ اوت در بازداشتگاه موقت متروپولیتن به سر می برد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Ciaran Lyons
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا