اخبار ارز دیجیتال

سم بنکمن-فرید در حال تمام شدن مواد مخدر و زندگی با کره بادام زمینی ۳ دلاری در زندان است

وکلای مدیر عامل سابق FTX گفتند که او در زندان “گوشت” خورده است، اگرچه او یک گیاهخوار است و با چیزی جز نان، آب و کره بادام زمینی زندگی نمی کند.

به نظر می رسد سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، زندگی سختی را در زندان سپری می کند و در حالی که داروهای تجویزی تمام می شود، چیزی جز نان کره بادام زمینی نمی خورد تا رژیم گیاهخواری خود را تطبیق دهد.

در همان جلسه ای که در آن بانکمن-فرید به هفت اتهام مرتبط با کلاهبرداری اعتراف کرد بی گناه بود، وکلای بانک من-فرید گفتند که مدیر عامل سابق FTX در بازداشتگاه بدنام متروپولیتن بروکلین (MDC) نگهداری می شود. مطابق با متن ۲۲ آگوست توسط Inner City Press به اشتراک گذاشته شد.

وکلای بانکمن-فرید گفتند که او مجبور بود با نان، کره بادام زمینی و آب زندگی کند زیرا منوی گیاهخواری در زندان وجود نداشت. رئیس سابق FTX از خوردن “غذای گوشتی” پیشنهادی در MDC خودداری می کند.

مارک کوهن، وکیل بانکمن-فرید، گفت که موکلش از زمان ورود به زندان، داروی ADHD دریافت نکرده است و “بیم آن” است که تمام شود.

کوهن گفت: “مشکل من در آدرال است… و مانند بسیاری از مردم در سراسر جهان، از رژیم غذایی گیاهخواری پیروی می کند. در ۱۱ روز گذشته هیچ آدرال دریافت نکرده است.”

Cointelegraph لیست امتیازات سال ۲۰۲۰ را فاش کرده است و نشان می دهد که SBF ممکن است ۳.۱۵ دلار برای کره بادام زمینی در منویی که بیشتر شامل گوشت، لبنیات و فست فود است، پرداخت کند.

سارا نتبرن، قاضی فدرال ایالات متحده گفت که درمان بانکمن-فرید را بیشتر بررسی خواهد کرد.

مربوط: دادستان Sam Bankman Freed دستورالعمل های پیشنهادی هیئت منصفه را برای محاکمه ارائه می کند

وکلای بانکمن-فرید استدلال کردند که حبس وی بر توانایی او برای آماده شدن برای محاکمه آتی تأثیر گذاشته است، اولین محاکمه برای ۲ اکتبر امسال برنامه ریزی شده است.

“مشکلات جدی با متمم ششم وجود دارد. مشتری ما قادر به آماده شدن برای محاکمه نیست. به مدت ۱۱ روز کشف نشد. آنقدر بزرگ است که فقط می توان آن را به صورت آنلاین بررسی کرد. به ما فقط داستان به عنوان راه حل ارائه می شود.”

در ۲۱ آگوست، قاضی کاپلان به بانکمن-فرید دستور داد تا برای آزادی یک بار در ۲۲ آگوست با یک وکیل تماس بگیرد. به Bankman Freed اجازه دسترسی به یک لپ‌تاپ مجهز به اینترنت متصل به یک دستگاه WiFi داده شد.

در آخرین جلسه، وکلای بانکمن-فرید گفتند که پیشنهادی دریافت کرده اند که بنکمن-فرید می تواند دو روز در هفته از ساعت ۹ صبح تا ۳ بعد از ظهر در دادگاه نیویورک حاضر شود.

اما به گفته آنها، بنکمن-فرید فقط به مداد و کاغذ دسترسی دارد و باید با فشار دادن آنچه که روی دیوار شیشه ای بین آنها می نویسد، ارتباط برقرار کند.

مجله: کریپتو توییتر فایر تالار مشاهیر گابریل هاینز: پست لعنتی بدون پیراهن و بانکمن فرید هانتینگ در خیابان میمنویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا