اخبار ارز دیجیتال

سم بنکمن-فرید در نامه ای به تیم FTX عمیقاً به دلیل سقوط عذرخواهی کرد.

مدیر عامل سابق نقش خود را در سقوط بورس به عنوان یک نارسایی در نظارت توضیح داد و گفت که “باید نسبت به موقعیت‌های حاشیه بزرگ تردید بیشتری داشت.”

سام بانکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که با نام SBF نیز شناخته می‌شود، در نامه‌ای در توضیح ورشکستگی خود از کارمندان صرافی عذرخواهی کرد.

بر اساس نامه 22 نوامبر که توسط Cointelegraph مشاهده شد، Bankman-Fried دلایل بحران نقدینگی FTX و ورشکستگی متعاقب آن را برای کارکنانش توضیح داد. او تا حد زیادی اطلاعات گزارش شده توسط رسانه ها را در بحبوحه سقوط صرافی تایید کرد و از رکود بازار کریپتو به عنوان یکی از عوامل کاهش ارزش دارایی های وثیقه FTX یاد کرد. “عملکرد بانکی” وثیقه مبادله را به حدود 9 میلیارد دلار کاهش داد و بدهی را کاهش داد. به 8 میلیارد دلار رسید.

SBF گفت: “من هرگز قصد نداشتم این اتفاق بیفتد.” من از طیف کامل موقعیت‌های مارجین آگاه نبودم و همچنین از بزرگی خطر ناشی از سقوط ابرهمبستگی آگاه نبودم.

بانکمن-فرید توضیح داد که نقش او در این فاجعه ناتوانی در نظارت بود و باید «به موقعیت‌های حاشیه بزرگ بدبین بود» و او سقوط‌ها و اعدام‌ها در بانک‌ها را رصد و نظارت خواهد کرد. من گفتم باید اقدامات بیشتری برای شبیه‌سازی می‌داشتم. . او گفت که قصد داشت اعضای تیم آسیب دیده را “آرایش” کند، اما به نظر می رسید از اتفاقاتی که منجر به ورشکستگی FTX شد پشیمان است:

“من فکر می کنم یک ماه پیش FTX یک تجارت پر رونق، سودآور و نوآور بود. می توانست کمک کند. ما می توانستیم پول زیادی جمع آوری کنیم. حدود هشت دقیقه پس از امضای سند فصل 11، علاقه بالقوه به میلیاردها دلار برای تامین مالی وجود داشت. “

SBF گفت: “ممکن است هنوز فرصتی برای نجات شرکت وجود داشته باشد.” “من معتقدم که میلیاردها دلار علاقه واقعی از سوی سرمایه گذاران جدید وجود خواهد داشت که منجر به مشتریان کامل خواهد شد. نمی توانم قول بدهم.”

مربوط: Sam Bankman-Fried به روز رسانی سرمایه گذاران: او “بیش از حد اعتماد به نفس و بی دقت” بود و ادعای اهرم 13 میلیارد دلاری داشت.

SBF در همان اطلاعیه ای که FTX Group در 11 نوامبر در ایالات متحده ورشکست شد، از سمت مدیرعاملی FTX کنار رفت. روند دادگاه ورشکستگی در منطقه دلاور ادامه دارد، اما تیم حقوقی که به نمایندگی از بدهکاران FTX در 22 نوامبر اعلام کرد که دارایی های صرافی همچنان در معرض خطر حملات سایبری قرار دارد. یک بازیگر ناشناس در 11 نوامبر 228523 اتر (ETH) را از FTX حذف کرد.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا