🚨 اخبار ارز دیجیتال

دستیار سم بنکمن فرید امروز شهادت می دهد

دادگاه Sam Bankman-Fried سومین روز خود را در منهتن با آدام یدیدیا و گری وانگ به عنوان شاهد آغاز می کند.

کارآفرین جوانی که هنگام اداره امپراتوری رمزارز مرتکب اشتباه شد یا دروغگویی که دزدید و از پول مردم برای ثروتمند شدن استفاده کرد؟ .

مدیر عامل سابق FTX در مجموع با هفت اتهام مرتبط با کلاهبرداری و توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری مواجه است. در صورت محکوم شدن به این اتهامات، او می تواند بیش از ۱۰۰ سال را در زندان بگذراند.

در طول محاکمه، به نظر می رسید که بانکمن فرید بر استراتژی دفاعی متمرکز شده بود و دائماً لپ تاپ و اسناد وکیل خود را چک می کرد. در حالی که وکلای مدافع بیانیه‌های آغازین را می‌گفتند، او بر ۱۲ هیئت منصفه که تصمیم می‌گیرند که آیا بانکمن آزاد عمداً وجوه مشتریان را اختلاس کرده یا با حسن نیت مرتکب اشتباه شده است، تمرکز کرد.

مربوط: Sam Bankman Freed FTX Trial – 5 چیز که باید بدانید

در روز اول محاکمه، Marc Juilliard، یک تاجر فرانسوی که چهار بیت کوین به ارزش بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار را در نوامبر ۲۰۲۲ از دست داد و یکی از دوستان شخصی SBF و کارمند سابق Alameda و FTX شهادت دادند. دو شاهد، آقای Adam Yedidia هستند.

کمپین تبلیغاتی FTX، تایید افراد مشهور و توییت های SBF از جمله شواهدی هستند که توسط دادستان ها برای اثبات دروغ گفتن و فریب مشتریان خود توسط SBF مورد استفاده قرار می گیرند.

اما وکلای مدافع می گویند استخدام تام برادی برای تبلیغات و تشکیل پرونده ورشکستگی در دوران رکود بازار هیچ اشکالی ندارد.

سومین روز محاکمه حدود ساعت ۱۰ صبح در دادگاه فدرال در منهتن پایین آغاز می شود. این نمایش دومین شهادت یدیدیا را در کنار گری وانگ، بنیانگذار FTX، شاهد کلیدی این پرونده، به نمایش می گذارد.

کوین تلگراف در حال انجام تحقیقات میدانی در نیویورک است و به روز رسانی های پرونده دادگاه را منتشر خواهد کرد. به روز رسانی های زنده را اینجا دنبال کنید.

نویسنده: Ana Paula Pereira
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا