🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: سم بنکمن-فرید وکیل مدافع را در حالی که مقامات ایالات متحده در حال بررسی FTX هستند استخدام می کند

مارک کوهن دستیار سابق دادستان ایالات متحده در ناحیه شرقی نیویورک است و همچنین در تیم دفاعی در یک پرونده جنایی پرمخاطب مربوط به گیسلین ماکسول حضور داشت.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، مارک کوهن، دادستان سابق فدرال را به عنوان وکیل مدافع خود استخدام کرده است.

رویترز در ۶ دسامبر گزارش داد که مارک بوتنیک، سخنگوی Bankman-Fried گفت که شکایت های مدنی از سوی سرمایه گذاران مبادلات رمزنگاری و تحقیقات قانونگذاران و رگولاتورهای ایالات متحده آغاز شده است.در همین حال، مدیر عامل سابق FTX گفت که او کوهن را حفظ کرده است. کوهن یکی از بنیانگذاران شرکت حقوقی کوهن و گرسر، دستیار سابق وکیل دادگستری ایالات متحده در ناحیه شرقی نیویورک بود و در تیم دفاعی در یک پرونده پرمخاطب مربوط به گیسلین ماکسول حضور داشت. قاچاق جنسی و جرایم مرتبط

اعضای مجلس سنا و مجلس نمایندگان ایالات متحده جلسات استماع جداگانه ای را برای بررسی سقوط FTX و تأثیر بالقوه آن بر سرمایه گذاران و بازارهای سنتی اعلام کرده اند. رهبری کمیته خدمات مالی مجلس از Bankman-Fried خواست تا در جلسه استماع FTX در ۱۳ دسامبر صحبت کند، اما مدیر عامل سابق تنها پس از “یادگیری و توجه به آنچه اتفاق افتاد” پیشنهاد شهادت داد. مشخص نیست که او شخصا صحبت می کند یا به دور از باهاما.

گروه FTX در ۱۱ نوامبر برای فصل ۱۱ ورشکستگی در منطقه دلاور اعلام کرد. این به دنبال یک “بحران نقدینگی” گزارش شده است که در آن شرکت ادعای میلیاردها دلار اهرم کرده و قادر به پاسخگویی به درخواست‌های برداشت کاربر نیست. پرونده های دادگاه ورشکستگی نشان می دهد که FTX می تواند در برابر بیش از یک میلیون طلبکار پاسخگو باشد.

مربوط: مجریان تگزاس از سم بنکمن-فرید می خواهند که در جلسات فوریه شرکت کند

Bankman-Fried علیرغم انتقادهای فراوان در صنعت ارزهای دیجیتال، پس از سقوط FTX، چندین بار در رسانه ها ظاهر شده و با خبرنگاران صحبت کرده است. مدیر عامل سابق FTX بارها به دلیل نقش خود در سقوط بورس عذرخواهی کرده و گفته است که قصد دارد اعضای تیم آسیب دیده را جبران کند، اما برنامه های خاصی برای تکمیل سرمایه گذاران ارائه کرده است. نوامبر.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا