🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار پارادایم: SBF در مقابل سرمایه گذاران در هیئت مدیره FTX “بسیار مقاوم” بود

مت هوانگ گفت که به این باور رسیده است که Alameda Research تحت درمان خاصی از FTX نیست.

متیو هوانگ، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال Paradigm، ادعا می کند که سام بانکمن فرید در مقابل آوردن سرمایه گذاران به هیئت مدیره FTX “بسیار مقاوم” بود.

سقوط ناگهانی FTX تعدادی از سرمایه گذاران را در معرض آتش قرار داده است، به طوری که پارادایم به تعدادی از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر از جمله Sequoia، Temasek و BlackRock برای تامین مالی ظهور صرافی های رمزنگاری ورشکسته پیوست.

هوانگ با شهادت در سومین روز محاکمه بانکمن فرید در دادگاه فدرال نیویورک، ادعا کرد که بانکمن فرید معتقد است افزودن سرمایه گذاران به هیئت مدیره FTX کمتر بحث برانگیز خواهد بود.

هوانگ قبل از سرمایه گذاری ۱۲۵ میلیون دلاری پارادایم در دور سرمایه گذاری چشمگیر ۹۰۰ میلیون دلاری صرافی سری B، که در ژوئیه ۲۰۲۱ بسته شد، چندین گفتگو با بانکمن فرید داشت. ما مبادله کردیم.

آقای هوانگ اعتراف کرد که بررسی لازم را انجام نداده و به شدت به اطلاعات ارائه شده توسط بانکمن فرید تکیه کرده است.

علیرغم نگرانی‌ها در مورد فقدان ساختار رسمی FTX و درگیری‌های احتمالی با صندوق سرمایه‌گذاری خواهر Alameda Research، هوانگ روی گسترش سریع سهم بازار FTX در صنعت کریپتو شرط‌بندی کرده است. گفت که خانه در حال اغوا شدن است.

با این حال، هوانگ و سایر سرمایه گذاران پارادایم نگران هستند که Bankman Fried به جای FTX زمان بیشتری را در Alameda سپری کند، که می تواند به قیمت سرمایه گذاری پارادایم تمام شود. او اشاره کرد که این اتفاق می افتد.

علاوه بر این، هوانگ گفت که نگرانی هایی وجود دارد که Alameda ممکن است از FTX درمان ترجیحی دریافت کند. اگر این نگرانی ها درست باشد، هوانگ گفت که می ترسد به شهرت آسیب وارد کند.

مربوط: هم اتاقی کالج به سام بنکمن درباره حفره ۸ میلیارد دلاری FTX در زمین تنیس پارو آزاد شد: محاکمه

آقای هوانگ گفت که آقای بانکمن فرید او را به این باور رساند که برای آقای آلامدا هیچ گونه رفتار ترجیحی توسط FTX ارائه نشده است. در همان روز، گری وانگ یکی از بنیانگذاران FTX شهادت داد که به Alameda دسترسی تقریباً نامحدودی از سرمایه از صرافی داده شد.

علاوه بر این، آقای هوانگ گفت که از اختلاط ادعایی وجوه بین FTX و Alameda Research بی اطلاع است.

دادستان ها از هوانگ پرسیدند که آیا اگر به او اطلاع داده شده بود که FTX مظنون به استفاده از سپرده های مشتریان برای مقاصد سرمایه گذاری است، تصمیم خود را برای سرمایه گذاری در FTX تغییر می دهد یا خیر.

هوانگ پاسخ داد: بله. “به طور کلی درک می شود که سپرده های مشتری مقدس است.”

مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد

نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا