اخبار ارز دیجیتال

کارولین الیسون می گوید سام بنکمن فرید در حال بررسی فروش سهام FTX خود به ولیعهد سعودی بود.

شهادت مدیر عامل سابق Alameda Research در ششمین روز از محاکمه جنایی Sam Bankman Freed ادامه یافت و به سرمایه گذاری های بالقوه قبل از ورشکستگی FTX پرداخت.

کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ به دادگاه گفت که سام “SBF” بانکمن فرید در حال بررسی سرمایه گذاری از سوی محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان (MBS) است. او ادعا کرد که در تلاش برای افزایش سهام FTX با استفاده از

گزارش شده است که الیسون در دادگاه جنایی SBF در ۱۱ اکتبر در دادگاه سخنرانی کرد. گفت او در مورد چگونگی محافظت از سرمایه گذاری خود در Alameda در سال ۲۰۲۲ با Bankman Freed گفتگو می کرد. به گفته مدیر عامل سابق Alameda، بانکمن فرید از MBS به عنوان یک سرمایه گذار بالقوه در صرافی ارزهای دیجیتال قبل از سقوط آن در ماه نوامبر یاد کرد.

سرمایه‌گذاری بالقوه MBS در یادداشتی در یکی از مجلات آنلاین الیسون به نام «چیزهایی که سم وسواس دارد» است که دادستان‌ها ممکن است در دادگاه در ماه اوت ارائه کنند. بر اساس شهادت او، این لیست شامل «جمع آوری سرمایه از MBS» و همچنین برگرداندن رگولاتورها علیه صرافی رمزارز بایننس بود.

MBS (هم ولیعهد و هم نخست وزیر عربستان سعودی) که میلیاردها دلار دارایی خالص دارد، از طریق صندوق سرمایه گذاری دولتی کشورش در بازی های بلاک چین سرمایه گذاری می کند. با این حال، گزارش شده است که او در ترور سال ۲۰۱۸ نیز دست داشته است. واشنگتن پست جمال خاشقجی روزنامه نگار در کنسولگری عربستان در استانبول.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا