اخبار ارز دیجیتال

سم بنکمن-فرید در سالن فرودگاه JFK با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری “وحشتناک” پیدا شد.

بر اساس این عکس‌ها، اعضای جامعه کریپتو تایید کرده‌اند که محل SBF سالن گرینویچ (کلاس تجاری) خطوط هوایی آمریکا در ترمینال ۸ است.

دستگیری موقت مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید (SBF) ممکن است ناشی از تلاش‌هایی باشد که جامعه ارزهای دیجیتال برای کمک به تحقیق و ردیابی محل اختفای این کارآفرین بدنام انجام داده است. اگرچه او در نهایت ۲۵۰ میلیون دلار وثیقه پرداخت کرد و از زندان فرار کرد، جامعه به طور علنی بر هر حرکت او نظارت می کند.

گفته می شود تنها سه روز پس از انتشار اوراق قرضه مورد تایید خصوصی، اعضای جامعه ارزهای دیجیتال شاهد “سردشدن” SBF در سالنی در فرودگاه بین المللی جان اف کندی بوده اند. یک تصویر پشتیبانی که توسط @litcapital در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، SBF را نشان می‌دهد که روی یک صندلی نشسته و به لپ‌تاپ و تلفن همراه دسترسی دارد.

سم بنکمن-فرید در سالن فرودگاه JFK مشاهده شد.منبع: توییتر

بر اساس عکس‌ها، سایر اعضای جامعه تأیید کرده‌اند که محل SBF سالن گرینویچ (کلاس تجاری) خطوط هوایی آمریکا در ترمینال ۸ است. به گفته منابع اولیه، SBF توسط والدینش، یک مامور FBI و یک وکیل همراه بود.

تصویر بعدی SBF را در پرواز خطوط هوایی امریکن نشان می‌دهد که در لباسی مبدل شده و در کنار یک افسر کت و شلوار پوشیده نشسته است.

این تصویر بحث در مورد نحوه عملکرد SBF را دوباره برانگیخت. گفت ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده، گفت که اگرچه به لپ تاپ و دستگاه های تلفن همراه خود دسترسی دارد، اما نمی تواند به داده های شخصی یا کاری خود دسترسی داشته باشد.

علاوه بر این، برخی تعجب کردند که چگونه SBF توانسته بود در میان مراحل ورشکستگی FTX بلیط کلاس تجاری بخرد. این عالی است! گفت عضو جامعه

مربوط: قاضی پرونده SBF-FTX را با استناد به پیوند مشاوره شرکت حقوقی شوهر منصرف کرد

پرونده های اخیر دادگاه نشان می دهد که صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX مدت کوتاهی قبل از اعلام ورشکستگی فصل ۱۱، ۱۲ میلیون دلار به سالیوان و کرامول LLP (S&C) پرداخت کرده است.

از ۲۶ آگوست ۲۰۲۲، FTX برای خدمات حقوقی تقریباً ۳.۵ میلیون دلار به S&C پرداخت کرده است.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا