اخبار ارز دیجیتال

سام بنکمن-فرید شایعات فرار او به آرژانتین را رد کرد

SBF در 11 نوامبر پس از آغاز روند ورشکستگی فصل 11 در منطقه دلاور از سمت مدیرعاملی FTX کنار رفت.

سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، گمانه زنی ها مبنی بر فرار او به آرژانتین را رد کرد، زیرا روایت ها در مورد صرافی سقوط ارز دیجیتال همچنان در توییتر در زمان واقعی منتشر می شد.

بانکمن-فرید، یکی دیگر از کاربران SBF، در پیامی متنی به رویترز در 12 نوامبر گفت که هنوز در باهاما است. همانطور که شایعات نشان می دهد، وقتی رویترز به طور خاص از او پرسید که آیا به آرژانتین پرواز کرده است، او پاسخ داد: “نه.”

کاربران در آخر هفته به توییتر آمدند تا حدس بزنند که آیا SBF پس از تشکیل پرونده ورشکستگی فصل 11 برای گروه FTX، که شامل تعدادی شرکت مانند FTX Trading، FTX US و Alameda Research است، متواری شده است یا خیر. این شایعات پس از آن شروع شد که یک کاربر مختصات جت شخصی خود را با استفاده از وب سایت ردیابی پرواز ADS-B Exchange ردیابی کرد. ردیاب‌ها پیشنهاد کردند که گلف استریم G450 SBF در اوایل 12 نوامبر در بوئنوس آیرس با یک پرواز مستقیم از ناسائو، باهاما فرود آمد.

Bankman-Fried در یک پنت هاوس مجلل در ناسائو زندگی می کند که طبق گزارش ها با چندین هم اتاقی از جمله کارولین الیسون مدیر عامل Alameda Research شریک است.

SBF که زمانی به عنوان نمادی از رشد تصاعدی کریپتو تلقی می شد، اکنون در مرکز یکی از بزرگترین رسوایی های این صنعت قرار دارد. در کمتر از یک هفته، FTX از یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال با ارزشی در حدود 32 میلیارد دلار به یک شرکت ورشکسته با حفره 8 میلیارد دلاری در ترازنامه خود تبدیل شد. بر اساس گزارش بلومبرگ، پس از فروپاشی FTX، ارزش خالص SBF از 16 میلیارد دلار به صفر کاهش یافت.

مربوط: مدیر عامل Binance CZ در مورد سقوط FTX: ما چند سال پیش عقب نشینی کردیم.

FTX میلیاردها دلار سرمایه خطرپذیر در چند سال گذشته جذب کرده و حامیانی از جمله Lightspeed Venture Partners، برنامه بازنشستگی معلمان انتاریو، Circle Internet Financial، Coinbase Ventures، Multicoin Capital، Paul Tudor Jones و Sequoia Capital I was جذب کرده است.نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا