اخبار ارز دیجیتال

سام بانکمن-فرید انتقال وجوه از کیف پول آلامدا را رد می کند

مدیر عامل سابق FTX انتقال وجوه را رد کرد و اظهار داشت: من آن وجوه را جابه جا نکرده ام و نتوانستم آنها را جابجا کنم. دیگر نمی توانم به آنها دسترسی داشته باشم.”

مدیر عامل سابق صرافی FTX که اکنون منحل شده است، سام بنکمن-فرید، چند روز پس از آزادی با وثیقه 250 میلیون دلاری، جابجایی وجوه مرتبط با کیف پول Alameda را تکذیب کرد.

در 30 دسامبر، فرید در توییتی به 1.1 میلیون دنبال کننده خود، هرگونه دخالت در انتقال وجوه از کیف پول Alameda را رد کرد. وی در پاسخ به ادعاهایی مبنی بر انتقال وجوه از کیف پول آلامدا گفت: من هیچ یک از آن وجوه را جابجا نکرده ام و نتوانسته ام. من دیگر نمی توانم به آنها دسترسی پیدا کنم. “

توییت SBF پاسخی بود به یک مقاله خبری منتشر شده توسط Cointelegraph که گزارش می‌داد آدرس‌های کیف پول‌هایی که با 0x64e9 شروع می‌شوند بیش از 600 ETH از کیف پول‌های متعلق به Alameda دریافت می‌کنند که با USDT مبادله شد و بقیه تجارت به سرویس میکس ارسال شد.

جابه‌جایی وجوه و نحوه جابه‌جایی آن‌ها باعث ایجاد سوء ظن در جامعه رمزنگاری شده است که ممکن است یک کار داخلی بوده باشد، و برخی گمان می‌کنند که SBF پشت آن بوده است. مشخص شد که کیف پول Alameda بیت های ERC-20 را با اتر و USDT مبادله کرده است و از طریق صرافی ها و میکسرهای فوری به بیرون درز کرده است.

مرتبط: بنا بر گزارش ها، بنیانگذار FTX پس از آزادی به قید وثیقه، 684000 دلار دریافت کرده است.

طبق یک نظرسنجی زنجیره‌ای که توسط مربی DeFi BowTiedIguana انجام شد، طبق گزارش‌ها، SBF 684000 دلار از ارزهای دیجیتال را نقد کرده است. مبادله در سیشل در حصر خانگی.

در 29 دسامبر، BowTiedIguana یک سری از تراکنش های کیف پول را گزارش کرد که ظاهراً به SBF مرتبط است. به نظر می رسید سوابق تراکنش نشان می دهد که مدیر عامل سابق FTX ممکن است شرایط آزادی خود را نقض کرده باشد تا بیش از 1000 دلار بدون تأیید دادگاه خرج نکند.نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا