اخبار ارز دیجیتال

قاضی می گوید سام بنکمن-فرید می تواند با اخطار 48 ساعته بیرون از زندان وکلا را ببیند

قاضی لوئیس کاپلان گفت که این دستور مطابق با ملاحظات مربوط به دسترسی به مطالب افشا شده است که توسط دولت ایالات متحده به مدیر عامل سابق FTX در 18 اوت پیشنهاد شده بود.

یک قاضی فدرال به سام بنکمن-فرید (SBF) مدیر عامل سابق FTX، به یک تیم حقوقی خارج از زندان اجازه ملاقات با او را داده است.

قاضی لوئیس کاپلان در حکمی در 23 اوت که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، گفت که SBF به دادستان ها و دادگاه اجازه می دهد تا 48 ساعت به سلول انفرادی دادگاه برای آزمایش شواهد در یک پرونده جنایی مهلت دهند. گفت که به آن اجازه دسترسی به مواد افشاء داده خواهد شد. کلانتر ایالات متحده. این دستور به دنبال شکایت کاپلان از وزارت دادگستری و تیم حقوقی SBF در رابطه با مدت زمانی است که مدیر عامل سابق FTX اجازه دارد در خارج از بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین برای کمک به آماده سازی شکایت خود بماند. این دستور قبل از تصمیم گیری او صادر شد.

آقای کاپلان گفت که این دستور مطابق با ملاحظاتی است که در 18 اوت توسط دولت ایالات متحده به SBF پیشنهاد شده بود. با این حال، بیشتر جزئیات پیشنهاد دولت در پرونده اصلاح شد، به جز این ادعا که سرویس مارشال های ایالات متحده “این ملاحظات ویژه را ارائه کرده است.” ماهیت منحصر به فرد این حادثه را توضیح دهید. تیم حقوقی SBF از او خواست تا پنج روز در هفته از زندان خارج شود تا از خود دفاع کند.

یک قاضی در 21 اوت حکم داد که SBF در 22 آگوست تقریباً هفت ساعت مصاحبه در دفتر وکالت در بلوک انفرادی دادگاه نیویورک دریافت کرد. مدیر عامل سابق FTX و وکلایش ممکن است بر اساس پرونده 23 آگوست از تیم حقوقی او بحث هایی داشته باشند. استراتژی دفاعی قبلی او که با تکیه بر توصیه وکلایش بود، او را مجبور کرد که با توجه به رفتار ادعایی خود در FTX و Alameda Research “با حسن نیت” عمل کند.

مربوط: گزارش: سم بنکمن-فرید از FTX در اتهامات کلاهبرداری بیگناه است

SBF پس از استرداد از باهاما و محاکمه در ایالات متحده در دسامبر 2022 با وثیقه 250 میلیون دلاری آزاد شد. در 11 اوت، وثیقه آقای کاپلان باطل شد و او به دلیل ارعاب شاهدان به زندان فرستاده شد. او احتمالاً از این مصیبت جان سالم به در خواهد برد.

مدیر عامل سابق FTX با 12 اتهام جنایی روبرو است که دو محاکمه از اکتبر 2023 و مارس 2024 آغاز می شود. Bankman-Fried در تمام اتهامات خود بیگناه است.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا