🚨 اخبار ارز دیجیتال

در این کتاب، سام بنکمن فرید به عنوان یک بازه توجه کوتاه و عدم رعایت وعده های خود توصیف شده است.

طبق گزارش ها، مدیر عامل سابق FTX توسط آنا وینتور، سردبیر ووگ دعوت شده بود تا مهمان ویژه ای در Met Gala باشد، اما در آخرین لحظه لغو شد.

نویسنده مایکل لوئیس کوتاه بزرگپرتره جالبی از Sam Bankman Freed (SBF) در کتاب آینده خود در مورد مدیر عامل سابق FTX ترسیم می کند.

در گزیده، Going Infinite: The Rise and Fall of New Tycoon آقای لوئیس که در اول اکتبر در واشنگتن پست منتشر شد، چندین تعامل آقای بنکمن فرید با رسانه ها و چهره های با نفوذ قبل از فروپاشی FTX و اتهامات جنایی در ایالات متحده را شرح داد. به گفته نویسنده، او اغلب در پس‌زمینه مصاحبه‌های آنلاین بازی‌های ویدیویی انجام می‌دهد، و در حالی که بهره‌برداری‌های او در League of Legends به خوبی تبلیغ شده است، افرادی از جمله سردبیر Vogue آنا وینتور او علاقه چندانی به آن نشان نمی‌دهند.

لوئیس در جلسه SBF با وینتر گفت: “سام نمی خواست بی احترامی به نظر برسد.” “فقط او مجبور بود این بازی دیگر را همزمان با هر بازیی که در زندگی واقعی انجام می‌داد بازی کند. نقش اجتماعی جدید او به عنوان جالب‌ترین میلیاردر جدید جهان، او باید یک کار احمقانه انجام می‌داد. او به چیز دیگری نیاز داشت تا او را مشغول کند. ذهنی غیر از چیزی که باید به آن فکر می کرد.”

لوئیس گفت که ناتالی تین که نقش مدیر ارتباطات FTX و “زمان‌بندی شخصی” SBF را به عهده گرفت، گفت که مدیرعامل سابق بسیاری از حضورهای برجسته را، اغلب در آخرین لحظه، بدون هیچ دلیلی لغو کرده است. طبق گزارش ها، مصاحبه وینتور منجر به اسپانسر شدن FTX و حضور بانکمن فرید به عنوان مهمان ویژه در Met Gala شد، اما در نهایت نادیده گرفته شد.

کتاب می‌گوید: «سام همه چیز را در برنامه‌اش به‌عنوان یک گزینه در نظر گرفت. این برنامه بیشتر یک نظریه بود تا یک طرح. وقتی مردم زمان را از سام می پرسیدند، فکر می کردند که یک سوال بله یا خیر می پرسند. […] وقتی او پاسخ داد “بله”، تنها کاری که انجام داد این بود که یک احتمال غیرصفر را به استفاده پیشنهادی از زمان اختصاص داد. همانطور که او ارزش مورد انتظار هر وعده را محاسبه و دوباره محاسبه می کرد، تا لحظه ای که مجبور شد به آن عمل کند یا نکند، صفحه به شدت تکان می خورد. ”

سایر حضورهای شخصی بانکمن فرید شامل شهادت در مقابل کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده در دسامبر ۲۰۲۱ و ملاقات با سناتور میچ مک کانل است. این ظاهر برای SBF ظاهر غیرمعمولی بود که در انظار عمومی به جای تی شرت و شورت معمولی خود ظاهر شد، اما کاربران شبکه های اجتماعی متوجه کفش های مدیر عامل وقت در جلسه شدند. بستن توری ها

مربوط: Sam Bankman Freed FTX Trial – 5 چیز که باید بدانید

مشخص نیست چه اطلاعات دیگری در زمان انتشار کتاب در ۳ اکتبر، زمانی که انتخاب هیئت منصفه برای محاکمه جنایی SBF در نیویورک آغاز می شود، در دسترس خواهد بود. در میان مراحل پیش‌بینی‌شده دادگاه، پادکست‌ها، ویژگی‌های خبری، کتاب‌ها و رسانه‌های دیگر منتشر شده‌اند که جزئیاتی از زندگی آقای Bankman Fried قبل و بعد از فروپاشی FTX را نشان می‌دهند.آ ۶۰ دقیقه مصاحبه با لوئیس نشان داد که SBF برنامه ای برای پرداخت پول به دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده برای عدم نامزدی مجدد، با استناد به تهدیدات علیه انتخابات و دموکراسی در کل داشت.

در ۴ اکتبر، بانکمن فرید برای اولین روز از دادگاهی که قرار است تا نوامبر ادامه داشته باشد، در دادگاه نیویورک حاضر خواهد شد. او با هفت اتهام مربوط به کلاهبرداری در FTX و Alameda Research روبرو است که در آن اعتراف کرده که بی گناه است.

مجله: آیا پس از فروپاشی FTX می توان به صرافی های ارز مجازی اعتماد کرد؟


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا