🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکلای SBF می خواهند از هیئت منصفه سوالاتی در مورد ارزهای دیجیتال، نوع دوستی و ADHD بپرسند

در همین حال، دادستان‌های ایالات متحده می‌گویند که از هیئت منصفه بالقوه می‌خواهند در مورد نحوه تنظیم ارزهای دیجیتال بررسی کنند.

هیئت منصفه بالقوه در محاکمه جنایی آتی مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن فرید، در مورد ارزهای دیجیتال، نوع دوستی مؤثر و کمبود توجه تأثیرگذار هستند، زیرا وکلای او می گویند که می خواهند هرکسی را که نامناسب می دانند از شما حذف کنند، ممکن است از شما در مورد افکارتان در مورد ناتوانی سؤال شود.

در پرونده ۱۱ سپتامبر در دادگاه، وکلای بانکمن فرید و دادستان های ایالات متحده به طور جداگانه لیستی از سؤالات پیشنهادی را ارائه کردند که مایلند از اعضای هیئت منصفه در جلسه محاکمه که برای ۳ اکتبر برنامه ریزی شده بود بپرسند.

Bankman Freed می خواهد بداند که آیا هیئت منصفه آینده نگر تا به حال در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند، اگر چنین است، آیا آنها پول خود را از دست داده اند یا نظرات منفی در مورد صنعت دارند. ما می خواهیم فکر کنیم.

در یک سوال دیگر، یکی از بنیانگذاران FTX می‌خواهد بداند که آیا هیئت منصفه شکست‌های شرکت‌های رمزنگاری را به گردن صاحبان آن‌ها می‌اندازند، و اگر چنین است، چرا.

سوالات مربوط به ارزهای دیجیتال توسط وکلای بانکمن فرید برای اعضای هیئت منصفه مطرح شده است. منبع: CourtListener

آقای Bankman-Fried همچنین از اعضای هیئت منصفه بالقوه می‌خواهد تا در مورد «نوع دوستی مؤثر»، جنبش فلسفی بشردوستانه که شهرت خود را بر اساس آن آقای Bankman-Fried بنا کرده است، ارزیابی کنند.

سؤالات دیگر مربوط به این بود که آیا اعضای هیئت منصفه اهدای مبالغ هنگفت پول به نامزدهای سیاسی یا لابی‌گران را برای پیشبرد منافع خود «اشتباه» می‌دانستند، و آیا اعضای هیئت منصفه فکر می‌کردند که اهدای مبالغ هنگفت پول به نامزدهای سیاسی یا لابی‌گران برای پیشبرد اهداف «اشتباه» است. علایق خود، و جزئیات یک تجربه شخصی یا حرفه ای با کسی.

به عنوان بخشی از رویه استاندارد، آقای Bankman Freed تعیین می کند که آیا هیئت منصفه بالقوه درباره او خوانده اند، درباره گناه یا بی گناهی او نظری داده اند، یا اینکه آیا Bankman Freed، FTX، یا من می خواهم بپرسم که آیا شما اظهار نظر کرده اید یا خیر. نظر در مورد Alameda Research.

دادستان های ایالات متحده از اعضای هیئت منصفه آینده خواهند خواست تا از هیئت منصفه بالقوه در مورد دانش خود در مورد FTX و شرکت های وابسته به آن، اینکه آیا آنها یا دوستان یا خانواده آنها در فضای ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده یا در آن کار کرده اند، و اینکه آیا دولت ایالات متحده در تنظیم این صنعت دخالت دارد، سؤال کنند. دوست دارم از آنها بپرسم که فکر می کنند چه نقشی باید ایفا کنند.

مربوط: سام بنکمن آزاد داروها را تمام کرده و با کره بادام زمینی ۳ دلاری در زندان زندگی می کند

دادستان ها همچنین می خواهند از اعضای هیئت منصفه بپرسند که آیا تا به حال به دلیل تقلب متحمل ضرر سرمایه گذاری شده اند یا خیر.

در ۱۲ سپتامبر، قاضی منطقه ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان، درخواست بانکمن فرید را برای آزادی مشروط پیش از محاکمه ۳ اکتبر او رد کرد و دلیل آن عدم اتصال کافی به اینترنت در زندان بود.

بانکمن فرید نسبت به هر هفت اتهام مربوط به کلاهبرداری مربوط به مشارکت او در سقوط FTX در نوامبر بیگناه است. او در ماه مارس آینده با یک محاکمه جنایی دیگر با اتهامات اضافی روبرو خواهد شد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعاً با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا