🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش سام بانکمن-فرید از قرارداد حمایت مالی FTX با تیلور سوئیفت خارج شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این گزارش در تضاد با بسیاری از گزارش‌های رسانه‌ای است که نشان می‌دهند تیم تیلور سویفت در هنگام بررسی قرارداد با FTX قبل از خروج، دقت لازم را انجام داده است.

قرارداد حمایت مالی بین صرافی منحل شده ارزهای دیجیتال FTX و تیلور سوئیفت مربوط به مدیر عامل سابق سام است، نه خواننده و ترانه سرا، سم بنکمن-فرید (SBF) همانطور که بسیاری از گزارش‌ها نشان می‌دهند. طبق گزارش‌ها به درخواست بانکمن-فرید (SBF) لغو شد.

بر اساس گزارش ۶ جولای در نیویورک تایمز، به نقل از سه نفر از آشنایان با قرارداد اسپانسرینگ، سام بنکمن-فرید قبل از اعلام ورشکستگی FTX با سوئیفت قراردادی نزدیک به ۱۰۰ میلیون دلار امضا کرد. گفته می شود که او بود که آن را کنار گذاشت. . طبق گزارش ها، تیم سوئیفت پس از بیش از شش ماه مذاکره، قرارداد را امضا کردند، اما گفتند وقتی SBF قرارداد را پس گرفت، ناامید و ناامید شدند.

این گزارش در تضاد با بسیاری از گزارش‌های رسانه‌ای است که تیم سوئیفت قبل از انصراف از قرارداد خود با FTX آن را با دقت لازم در نظر گرفته است. افراد مشهوری از جمله ستاره فوتبال تام بردی، پوینت گارد NBA استفن کری و سایر افراد مشهور به دنبال ورشکستگی صرافی، سرمایه گذاران ناراضی FTX با نظارت قانونی مواجه می شوند.

مربوط: سلبریتی هایی که با حمایت از ارزهای رمزنگاری شده سوختند و از پس آن برآمدند

سوئیفت تا زمانی که خبر یک معامله بالقوه FTX گزارش نشد، دخالت کمی در صنعت ارزهای دیجیتال داشت. اما این خواننده قدرت مالکیت داده های خود یا در مورد او موسیقی خود را می داند. او در سال ۲۰۲۱ پس از اختلاف با یکی از لیبل‌های قدیمی‌اش، بسیاری از آلبوم‌هایش را دوباره ضبط و منتشر کرد.

اولین محاکمه جنایی بانکمن-فرید به اتهام دخالت در کلاهبرداری در FTX قرار است در ماه اکتبر آغاز شود. شکایت ورشکستگی یک صرافی ارز دیجیتال نیز در دلاور ادامه دارد.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا