اخبار ارز دیجیتال

سام بنکمن فرید احتمالا با کت و شلوار و کراوات در دادگاه حاضر می شود.

مدیر عامل سابق FTX به سه کت و شلوار کامل، چهار پیراهن لباس، سه کراوات، یک کمربند، چهار جفت جوراب و دو جفت کفش دسترسی خواهد داشت، اما نیازی به هودی نیست.

یک قاضی فدرال با درخواست وکلای مدافع سام بنکمن فرید (SBF) موافقت کرد تا به مدیر عامل سابق FTX اجازه دهد در اولین محاکمه جنایی خود لباس تجاری بپوشد.

قاضی لوئیس کاپلان در حکمی در 27 سپتامبر که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، دستور داد که خدمات مارشال های ایالات متحده و مرکز بازداشت متروپولیتن در بروکلین ترتیبی دهند که SBF ها در طول شیفت کاری خود لباس های تجاری بپوشند. سپس او گفت. محاکمه جنایی در ماه اکتبر آغاز خواهد شد. مقامات مسئول «پذیرش» هستند.[ing] و حفظ کنید[ing]سه کت و شلوار کامل، چهار پیراهن لباس، سه کراوات، یک کمربند، چهار جفت جوراب، دو جفت کفش و «لباس زیر مناسب».

بانکمن فرید، با کت و شلوار و کراوات، تضاد آشکاری با بسیاری از حضورهای عمومی او قبل از دستگیری در دسامبر 2022 است. در آن زمان، مدیر عامل FTX به دلیل پوشیدن تی شرت، هودی، شلوار باری و کفش های کتانی معروف بود. بانکدار فرید اغلب پس از دستگیری با کت و شلوار در دادگاه حاضر می شد، اما همیشه کراوات نمی زد.

مربوط: وکیل SDNY در مورد پیگرد قانونی SBF می گوید: «حتی اگر زیر نور آفتاب شلوارک و تی شرت بپوشید، می توانید کلاهبرداری کنید.

دستور قاضی کمتر از هفت روز قبل از شروع محاکمه جنایی بانکمن-فرید در نیویورک صادر می شود که قرار است در 3 اکتبر برگزار شود. او در طول مدت حضورش در FTX و Alameda Research با هفت اتهام مرتبط با کلاهبرداری مواجه است و پنج اتهام دیگر نیز محکوم خواهد شد. دادگاه دیگری برای مارس 2024 برنامه ریزی شده است. بانکمن فرید در تمام اتهامات خود بیگناه است.

در یک حکم پیش از محاکمه در 26 سپتامبر، قاضی کاپلان گفت که دادستان ها اجازه خواهند داشت جزئیات مشارکت های سیاسی SBF در رابطه با اتهامات کلاهبرداری موجود را در اختیار هیئت منصفه قرار دهند. مقامات ابتدا بانکمن فرید را به نقض مالی مبارزات انتخاباتی متهم کردند، اما مجبور شدند اتهامات خود را به استناد “تعهدات معاهده ایالات متحده در قبال باهاما” کنار بگذارند و مدیر عامل سابق FTX در دسامبر 2022 دستگیر شد. او از باهاما مسترد شده بود.

مجله: آیا پس از فروپاشی FTX می توان به صرافی های ارز مجازی اعتماد کرد؟


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا