اخبار ارز دیجیتال

گزارش: سام بنکمن-فرید با استرداد ایالات متحده «برای جلب حق مشتریان» موافقت کرد

مدیر عامل سابق FTX ساعاتی پیش در یک جلسه اضطراری در دادگاه دادگستری باهاما شرکت کرد و پس از این حادثه دوباره در زندان بود.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که در حال حاضر توسط مقامات باهامایی در بازداشت به سر می‌برد، بنا بر گزارش‌ها موافقت کرده است که برای رسیدگی به اتهامات به ایالات متحده مسترد شود.

رویترز در ۱۹ دسامبر گزارش داد که تیم حقوقی بانکمن-فرید گفته است که قصد دارند مدارک لازم را برای حضور مجدد او در دادگاه قاضی باهاما در این هفته آماده کنند. مدیر عامل سابق FTX ساعاتی پیش در جلسه دادگاه سریع شرکت کرد و به نظر حکم یا حکمی نبود. پس از این حادثه به زندان بازگشت.

جروم رابرتز از تیم حقوقی SBF گفته است: «بانکمن-فرید می‌خواهد با مشتریانش رفتار درستی داشته باشد و این به تصمیم او کمک کرد.»

بنا بر گزارش ها، بانکمن-فرید می خواست قبل از موافقت با استرداد به ایالات متحده، کیفرخواست علیه خود را ببیند. وی توسط وزارت دادگستری، کمیسیون معاملات آتی کالا و کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ارتباط با کلاهبرداری از سرمایه گذاران و وام دهندگان و تخلفات مالی کمپین متهم شده است و در صورت محکومیت، ممکن است با ۱۱۵ سال حبس روبرو شود.

مربوط: مفسر حقوقی می گوید که نبرد حقوقی SBF هنوز “کار زیادی برای انجام دادن” دارد.

مدیر عامل سابق FTX از زمانی که پلیس محلی او را در ۱۲ دسامبر به عنوان بخشی از روند استرداد با ایالات متحده دستگیر کرد، در مقامات باهامایی در بازداشت به سر می برد. حداقل قبل از یک جلسه استماع کنگره.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا