🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت ورلد کوین سم آلتمن (WLD) 50 درصد افزایش یافت، FDV از ۱۰۵ میلیارد دلار گذشت

فهرست

  • با وجود مشکلات قانونی، قیمت Worldcoin (WLD) تقریباً در سه روز دو برابر می شود
  • آیا کنفرانس NVIDIA مقصر است؟

WLD، ارز دیجیتال اصلی پروتکل ورلد کوین اسکن چشم غیرعادی Sam Altman's OpenAI، با کاهش ارزش گذاری در اقدامی شگفت انگیز به سه ارز دیجیتال برتر صعود کرده است.

با وجود مشکلات قانونی، قیمت Worldcoin (WLD) تقریباً در سه روز دو برابر می شود

Worldcoin (WLD)، ارز دیجیتال پایه پروتکل همنام، امروز، ۹ مارس ۲۰۲۴، به قیمت ATH خود رسید. قیمت Worldcoin (WLD) در صرافی های متمرکز نقطه ای اصلی به ۱۱ دلار رسید. ارزش بازار آن به بیش از ۱.۶ میلیارد دلار افزایش یافت و از ارزش بازار The Sandbox (SAND) و Axie Infinity (AXS) پیشی گرفت.

تصویر: CoinGecko

در همان زمان، Worldcoin (WLD) با عرضه انبوه خود توانست به سومین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش گذاری کاملا رقیق تبدیل شود، یعنی قیمت کل فرضی عرضه خالص در قیمت فعلی بازار.

FDV Worldcoin (WLD) در حال حاضر ۱۰۶ میلیارد دلار تخمین زده می شود. امروز، این ارز جایگزین دلار آمریکا (USDT)، یک استیبل کوین غالب، به عنوان سومین ارز دیجیتال بزرگ FDV شده است. در حال حاضر، فقط بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) از آن پیشی گرفته اند.

قیمت WLD در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است. در زمان انتشار، قیمت Worldcoin (WLD) جهش کرد اما دوباره در حال افزایش است.

WLD با قیمت ۱۰.۶۲ دلار در پلتفرم های معاملاتی عمده نقدی و مشتقات موجود است. حجم تراکنش معادل ۱.۵ میلیارد دلار است.

همانطور که قبلاً در U.Today پوشش داده شد، یک تنظیم کننده حفاظت از داده های اسپانیایی به Worldcoin (WLD) دستور داده بود تا تمام عملیات خود را در این کشور متوقف کند.

آیا کنفرانس NVIDIA مقصر است؟

افزایش Worldcoin (WLD) در بحبوحه تصمیم تیم آن برای به تعویق انداختن دور بعدی برنامه های کمک مالی در ۲۵ مارس به منظور مصادف شدن با کنفرانس GTC AI 2024 توسط NVIDIA رخ می دهد.

به عنوان محقق و تاجر DeFi مستعار که توسط @thiccyth0t می رود

@thiccyth0t در موضوعی که با ۳۸۲۰۰ فالوور خود به اشتراک گذاشته است، می‌افزاید که تعجب نمی‌کند اگر ارزش رقیق شده Worldcoin (WLD) به ۲۰۰ میلیارد دلار افزایش یابد.

برای ارائه زمینه، دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم (ETH) دارای FDV 472 میلیارد دلاری است، در حالی که بیت کوین (BTC) این معیار را بیش از ۱.۴ تریلیون دلار می بیند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا