اخبار ارز دیجیتال

نوجوان سالوادورایی معلم بیت کوین شد و درآمد روزانه ۶ دلار را از دست داد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جرالد موران ۱۸ ساله در یک سری توییت توضیح داد که به دبیرستان سابق خود در السالوادور بازگشته و اکنون در حال آموزش مفاهیم بیت کوین به اساتید ارشد است.

یک نوجوان اهل سالوادور داستان نحوه تکمیل «Mi Primer Bitcoin» (به معنای «اولین بیت کوین»)، برنامه دیپلم بیت کوین السالوادور را تعریف می کند. اکنون او به دبیرستان خود بازگشته و به معلمان درباره بیت کوین (BTC) آموزش می دهد.

در یک سری توییت در ۸ جولای، جرالد موران ۱۸ ساله، Mi Primer Bitcoin، برنامه دیپلم بیت کوین السالوادور را که توسط وزارت آموزش سالوادور پشتیبانی می شود، فاش کرد.، او می تواند زندگی خود را در ساخت و ساز به پایان برساند و “روزی ۶ دلار به دست آورد”.

موران، که فاش کرد از «۱۱ سالگی» عمدتاً در ساخت و ساز و گردشگری کار می کرده است، هرگز نفهمید که مردم سالوادور با این همه دستمزد چقدر سخت کار می کنند.

موران در توییتر خود گفت: «من سعی کرده‌ام بفهمم چرا مردم در کشور من برای اینقدر کم کار می‌کنند.»

دیگر برای من امکان نداشت که روزی ۶ دلار در ساخت و ساز به دست بیاورم، بنابراین بدون اینکه بدانم فرصتی وجود دارد، کار را ترک کردم.

مربوط: استراتژی بیت کوین السالوادور برای بازار خرس ۲۰۲۲ تکامل می یابد

موران اکنون “آموزش بیت کوین” را در زادگاهش هدایت می کند و “گروهی متشکل از هشت استاد ارشد” را برای دیپلم بیت کوین در دبیرستان خود، مدرسه آنتونیو جی. آلفارو آموزش می دهد و راهنمایی می کند.

مدیر آموزش السالوادور، گیلبرت موت، در آگوست ۲۰۲۲ به کوین تلگراف گفت که دولت بر تضمین آموزش بیت کوین در سراسر کشور، به ویژه برای نوجوانان، متمرکز است.

وی گفت: “اگر بتوانیم به هر نوجوان ۱۶ یا ۱۷ ساله در کشور دسترسی پیدا کنیم، می توانیم به طور موثر کل کشور را در یک سال آموزش دهیم، زیرا این جمعیت بسیار استراتژیک است. من با والدین، خاله ها، عموها، برادران و خواهرانم صحبت خواهم کرد. “

مجله: واقعاً استفاده از بیت کوین در السالوادور چگونه استنویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا