🚨 اخبار ارز دیجیتال

Salus راه حل های مجهز به ZK را برای EVM معرفی می کند

یک نوآوری جدید فناوری دانش صفر را فعال می کند که حریم خصوصی را نه تنها در لایه بلاک چین بلکه در سطح برنامه افزایش می دهد. این به طور قابل توجهی فرآیندهای پیاده سازی ZKP را در توسعه Web3 در سطح جهانی پیشرفت می دهد.

Salus راه حل های پشتیبانی شده توسط ZK را به بخش EVM می آورد

سالوس، پیشگام امنیت سایبری، عرضه راه‌حل‌های مبتنی بر دانش صفر را منتشر کرد که با هر شبکه‌ای که از ماشین مجازی اتریوم (EVM) استفاده می‌کند، سازگار است. بنابراین، توسعه‌دهندگان می‌توانند dApp‌های مبتنی بر ZK را روی بلاک‌چین‌هایی که به‌طور پیش‌فرض از ZK پشتیبانی نمی‌کنند، منتشر کنند.

کارآفرینان، سرمایه گذاران و محققان Web3 اکنون می توانند از راه حل Salus برای ایجاد ZK dApps در هر زنجیره ای که Solidity را پشتیبانی می کند، استفاده کنند. نیازی به مهاجرت نیست زیرا برنامه ها همچنان روی اتریوم اجرا می شوند، اما دارای ویژگی های پیشرفته ZK هستند.

راه حل های ZK همچنین شامل مشاوره راه حل جامع از تیم Salus است که دارای سابقه اثبات شده در طراحی مدار ZK، معماری قرارداد هوشمند، توسعه dApp و توسعه ZK است.

در حالی که زنجیره‌های دیگر راه‌حل‌های ZK را ارائه می‌دهند، Salus یک پیشنهاد قابل تنظیم دارد که می‌تواند شکاف بین مدارهای Ethereum/EVM و ZK را پر کند، پروژه‌های موجود EVM را با راه‌حل‌های ZKP و غیره افزایش دهد.

میرور تانگ، یکی از بنیانگذاران و دانشمند ارشد سالوس، بر اهمیت نسخه جدید برای توسعه امنیت محور در کریپتو تأکید می کند:

از آنجایی که افراد بیشتری «DApp+ZK» را به‌عنوان آینده Web3 می‌پذیرند، سالوس قصد دارد کارایی نوآوری را در مورد عملکرد ZK در صنعت Web3 افزایش دهد، هزینه‌های نوآوری را کاهش دهد و از طریق تخصص فن‌آوری خود توسعه صنعت را پیش ببرد.

آخرین اعلامیه سالوس از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا بسیاری از بخش های Web3 اکنون به حریم خصوصی قابل برنامه ریزی نیاز دارند.

همه dApp های مبتنی بر EVM که از تغییر ناپذیری داده ها بهره مند می شوند

فناوری ZK یک نوآوری بزرگ برای راه حل های بلاک چین است. DeFi، قراردادهای غیرقابل اعتماد، برداشت داده های خارج از زنجیره، تأیید مشتری، مزایده ها و غیره اکوسیستم Web3 در حال ظهور. همه عناصر متعدد آن، مانند بهره گیری از تغییر ناپذیری داده ای که بلاک چین ارائه می دهد، تضمین می کند که داده ها مخفیانه قابل تغییر نیستند.

در عین حال، این شفافیت کامل بسیاری از موارد استفاده از بلاک چین را تضعیف می کند، زیرا در صورت نیاز به داده های شخصی، حریم خصوصی لازم است، برخی از تراکنش ها باید محافظت شوند، و داده های حساس باید بدون اشتراک گذاری تأیید شوند.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، Salus در آخرین گزارش امنیتی خود ضرر خالص از بزرگترین هک های DeFi در سال ۲۰۲۳ را معادل ۱.۷ میلیارد دلار تخمین زد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا