🚨 اخبار ارز دیجیتال

هکرهای SafeMoon با بازگرداندن ۸۰ درصد از وجوه دزدیده شده موافقت کردند: تعریف مجدد مالی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هکرهای SafeMoon گفتند که این اکسپلویت یک برنامه عمدی برای بازگرداندن بیشتر سرمایه های مورد بهره برداری نبوده است.

به Finance Redefined خوش آمدید. این یک خبرنامه هفتگی با بینش های کلیدی در مورد امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که برای اطلاع از مهم ترین تحولات هفته گذشته ایجاد شده است.

در DeFi این هفته، هکرهای پشت سر بهره برداری ۸.۹ میلیون دلاری SafeMoon توافق کردند که بیشتر وجوه دزدیده شده را بازگردانند. به گفته توسعه دهندگان این پروژه، هکرها ۸۰ درصد را بازگردانده و ۲۰ درصد باقی مانده را حفظ خواهند کرد.

قاضی ورشکستگی نیوجرسی به وام دهنده ارزهای رمزنگاری شده ایالات متحده، BlockFi، تمدید کرد تا طرح خروج را به مدت ۴۸ روز اضافه کند، زیرا فروش احتمالی دارایی های شرکت و بازسازی آن را بررسی می کند.

قیمت اتر (ETH) علیرغم اینکه برداشت‌های پس از چاپلا به بالای ۱ میلیون ETH رسیده است، به بالاترین حد خود در ۱۱ ماه گذشته رسیده است. در همین حال، قیمت گاز اتریوم به دلیل شوق جدید میم کوین به بالاترین حد خود در چند ماه گذشته رسید. حجم زیادی از ترافیک در شبکه به یک ربات حداکثر قابل استخراج (MEV) اجازه می دهد تا میلیون ها اکسپلویت ساندویچی را انجام دهد.

۱۰۰ توکن برتر DeFi از یک روند صعودی دو هفته ای خارج شدند که با پیش بینی ارتقاء Shapella اتریوم آغاز شد و بیشتر توکن ها در نمودار هفتگی قرمز معامله می شوند.

تیم توسعه می‌گوید هکرهای SafeMoon با بازگرداندن ۸۰ درصد سرمایه‌های سرقت شده موافقت کردند.

بر اساس یک پیام بلاک چین در ۱۸ آوریل از تیم SafeMoon، مهاجمانی که ۸.۹ میلیون دلار BNB (BNB) را از SafeMoon استخراج کردند، موافقت کردند که ۸۰٪ از وجوه را برگردانند.

این پیام رمزگذاری شده آخرین مورد از یک سری ارتباطات بین تیم SafeMoon و مهاجمان بود که در تلاش برای آشتی بودند.

به خواندن ادامه دهید

کریپتو وام دهنده BlockFi زمان اضافی برای ارائه فصل ۱۱ طرح خروج داده شده است

قاضی ورشکستگی در ایالت نیوجرسی ایالات متحده در ۱۹ آوریل به وام دهنده دارایی دیجیتال BlockFi فرصت بیشتری برای ارائه طرح خروج از ورشکستگی داده است.

وام دهنده ارز دیجیتال در نوامبر ۲۰۲۲ اعلام ورشکستگی کرد، ۴۸ روز تمدید تا ۱۵ می اعطا شد و طبق گزارش ها یک برنامه خروج ارائه کرد. جاشوا ساسبرگ، وکیل بلاک‌فای، طی جلسه‌ای در ۱۹ آوریل گفت که شرکت ارز دیجیتال می‌تواند دارایی‌های شرکت را بفروشد یا حامیان خارجی را برای کمک به تراکنش بازسازی به دست آورد.

به خواندن ادامه دهید

اتر به بالاترین حد خود در ۱۱ ماه گذشته رسید زیرا برداشت پس از چاپلا از ۱ میلیون ETH فراتر رفت

بیش از ۱ میلیون ETH به ارزش ۲.۱ میلیارد دلار از زنجیره فانوس دریایی اتریوم در چهار روز اول هارد فورک Shapella خارج شد و اتر را برای اولین بار در ۱۱ ماه به بالای ۲۱۰۰ دلار رساند.

بر اساس داده های Beacon Chain، ۱.۰۳ میلیون ETH از ۴۷۳,۷۰۰ درخواست برداشت برداشت شد که ۱۵ آوریل با ۳۹۲,۸۰۰ ETH بزرگترین روز برداشت است.

به خواندن ادامه دهید

ربات تجاری با موضوع مترو از حمله «ساندویچ» برای کسب درآمد میلیونی استفاده می کند

یک اپراتور ربات MEV ناشناس این هفته با انجام یک “حمله ساندویچی” علیه خریداران و فروشندگان دو memecoin جدید، بیش از ۱ میلیون دلار به دست آورد.

یک آدرس کیف پول مرتبط با دامنه سرویس نام اتریوم “jaredfromsubway.eth” در حمله ساندویچ ۱۸ آوریل ۹۵۰,۰۰۰ دلار به دست آورد که در ۱۷ و ۱۹ آوریل به ترتیب سودی معادل ۳۰۰,۰۰۰ و ۴۰۰,۰۰۰ دلار داشت. توییت داده توکن

به خواندن ادامه دهید

مروری بر بازار دیفای

ارزش بازار دی‌فای در هفته گذشته ۴ میلیارد دلار کاهش یافت. بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، ۱۰۰ توکن برتر DeFi بر اساس ارزش بازار هفته نزولی داشتند و اکثر معاملات قرمز بودند. ارزش کل قفل شده در پروتکل های DeFi به زیر ۵۰ میلیارد دلار رسیده است.

از اینکه مرور کلی این هفته از تاثیرگذارترین تحولات DeFi را خواندید متشکریم. جمعه آینده برای داستان ها، بینش ها و آموزش در مورد این فضای در حال تحول پویا به ما بپیوندید.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا