🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیام رمزگذاری شده SHI ریوشی باعث ایجاد جنجال در ارتش SHIB شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیام رمزگذاری شده “SHI” ریوشی جنجال برانگیخت
  • نزدیک به ۵۰۰ میلیارد SHIB در حال حرکت هستند

علاقه‌مند به Shiba Inu که با نام @ShibBPP در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی X (توئیتر سابق) شناخته می‌شود، تصویری از پیامی از خالق مرموز SHIB، ریوشی به اشتراک گذاشت. دومی چند سال پیش عرصه عمومی را ترک کرد و SHIB را در دستان شیتوشی کوساما و جامعه SHIB گذاشت.

بیانیه ریوشی مربوط به استیبل کوین SHI است که قول داده بود توسط تیم SHIB ساخته شود و هنوز تکمیل و راه اندازی نشده است. بحثی که این پیام مطرح می کند در مورد نام استیبل کوین و اینکه آیا “نام گذاری صحیح” است یا خیر است.

پیام رمزگذاری شده “SHI” ریوشی جنجال برانگیخت

جامعه SHIB در تاپیک نظرات زیر توییت پیام بنیانگذار SHIB را کمی رمزآلود می‌داند و به نظر می‌رسد سعی دارد منظور ریوشی از آن را بفهمد.

بخش آشکار در اینجا این است که “SHI برای جذب سرمایه گذاران طراحی نشده است” و “برای پیشی گرفتن از سیستم مالی جهانی طراحی شده است.” سپس قسمت غافلگیر کننده شروع می شود همانطور که ریوشی می گوید: “کسی نمی تواند بدون مرگ زندگی کند. درست نامگذاری شده است.”

آخرین جمله در اینجا درباره SHI و گرفتن “نام مناسب” باعث شد نظر دهندگان و نویسنده توییت به این فکر کنند که این ممکن است به چه معنا باشد.

هم ریوشی و هم شیتوشی کوساما به دلیل اظهاراتشان که به سبک فلسفه شرقی بیان شده مشهور هستند، بنابراین “شما نمی توانید زندگی بدون مرگ داشته باشید.”

یک نظر دهنده پیشنهاد کرد که SHI در ژاپنی به معنای “مرگ” است. کاربر دیگری این را تأیید کرد و افزود که SHI می تواند به معنای “جسد” نیز باشد، با فرض اینکه ریوشی پیشنهاد می کند که سیستم مالی سنتی جهانی تا کنون مرده است و باید با SHI، SHIB و سایر توکن های Shibarium جایگزین شود.

با این حال، نظر دهندگان دیگر از Shytoshi Kusama و دیگر توسعه دهندگان SHIB انتقاد کردند و اظهار داشتند که تنها آرزوی آنها کسب درآمد از SHIB است.

نزدیک به ۵۰۰ میلیارد SHIB در حال حرکت هستند

طبق گزارش Etherscan، دو تکه بزرگ SHIB با ۳۰۷.۸۸ میلیارد و ۱۸۲.۲۴ میلیارد شیبا اینو توسط کیف پول های دیجیتال ناشناس اوایل امروز منتقل شدند. اولین بخش از SHIB در Coinbase، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، سپرده شد.

دومی توسط یک کیف پول ناشناس گرفته شد. به طور کلی، این نشان می دهد که علاقه نهنگ ها به SHIB همچنان در حال رشد است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا