اخبار ارز دیجیتال

در حالی که Dogecoiners امیدوار هستند، شایعات مربوط به “سکه های توییتر” بومی جدید افزایش می یابد

تکنسین های آنلاین ادعا می کنند که پروژه مخفی جدید توییتر به نام «تویتر کوین» را کشف کرده اند.

شایعاتی در میان کاربران رسانه های اجتماعی وجود دارد مبنی بر اینکه توییتر در نظر دارد دارایی بومی خود به نام «تویتر کوین» را معرفی کند.

برخی به گزارش‌های اولیه از منابعی مانند نیما اوجی استناد کرده‌اند که یک حساب کاربری مبتنی بر نقض داده‌ها در توییتر را اجرا می‌کند.

در 4 دسامبر، او یک اسکرین شات از آنچه که به نظر می رسد یک رابط کاربری اولیه توییتر است که گزینه “سکه” را برای تراشه ها نشان می دهد، همراه با یک تصویر برداری که یک سکه با آرم توییتر را نشان می دهد، منتشر کرد.

برخی دیگر به توئیتی توسط محقق فناوری جین منچون وانگ اشاره می کنند. او ادعا می کند که از نسخه ای از برنامه وب توییتر کد استخراج کرده است تا اطلاعات مشابه اوجی را بیابد، اما خود پست و حساب ونگ از آن زمان به دلایل نامعلومی حذف شده است.

تهدید حذف شده جین منچون ونگ: توییتر

ما همچنین تعداد زیادی پست تحت هشتگ TwitterCoin دیده‌ایم، و با در دست داشتن ایلان ماسک، ما هیجان‌زده‌ایم که پلتفرم رسانه‌های اجتماعی ممکن است روی ریل‌های پرداخت جدید و ادغام‌های سیستمی کار کند، اما مطمئن نیستیم که آیا این کار را انجام دهد. در نهایت کار خواهد کرد.

اعضای جامعه مشتاق Dogecoin در توییتر و Reddit نیز در تلاش هستند تا نقاط را به هم متصل کنند، امیدوارند Twitter Coin با توجه به رابطه دیرینه ماسک با memecoin تنها یک نام مکان برای Dogecoin باشد.

ماسک در 4 دسامبر در فضاهای توییتر خود درباره موضوعی مشابه صحبت می کند. پیشنهاد شد با مخاطبان 2.1 میلیون نفری، به ما اطلاع دادیم که هنوز علاقه‌ای به ادغام ارزهای دیجیتال در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی وجود دارد.

او گفت: «پرداخت توییتر هم با ارزهای فیات و هم ارزهای رمزنگاری شده بی‌معنا است.

مربوط: Ripple CTO تئوری توطئه XRP ChatGPT را خاموش می کند

در حال حاضر، توییتر به تدریج ادغام های پرداخت خود را در چند سال گذشته گسترش داده است و اکنون از تراشه های فیات برای روش های میزبانی همراه با بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پشتیبانی می کند که در سپتامبر 2021 یکپارچه خواهند شد.

از زمان بسته شدن خرید 44 میلیارد دلاری در ماه اکتبر، ماسک بر تعدادی از تغییرات در توییتر نظارت داشته است، به ویژه مربوط به سیاست‌های سانسور، افشاگری‌ها و فعالیت ربات‌ها.نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا