اخبار ارز دیجیتال

شایعات در مورد مرگ سام بنکمن-فرید و FTX شنیده می شود

شایعاتی در شبکه های اجتماعی مبنی بر دستگیری سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX منتشر شده است.

با ورود به پنجمین روز افت FTX، جامعه ارزهای دیجیتال همچنان با شایعات و دسیسه ها بمباران می شود.

از گزارش‌هایی مبنی بر دستگیری سام بنکمن-فرید (SBF) در آسفالت فرودگاه باهاما، تا شایعات مبنی بر تلاش یک کارمند صرافی برای فروش دارایی‌های شرکت، جدا کردن واقعیت از خیال برای جامعه بسیار دشوار است.

PAULY.SOL، بنیانگذار پروژه غیر قابل تعویض توکن (NFT) Not Larva Labs، در ابتدا تحریک شایعه دستگیری SBF بنیانگذار NFT پستی را در نقشه های Flightradar24 بازنشر کرد که گزارش می داد یک جت شخصی در مسیر ناسائو، پایتخت باهاما، جایی که مقر FTX به میامی است، حدود ۴۰ دقیقه فرود نیامده است.

بسیاری از اعضای جامعه به این موضوع پاسخ دادند و عکس‌های ویرایش‌شده SBF را برای دستگیری‌های پلیس منتشر کردند و بر این احتمال تاکید کردند که یک جت شخصی مدیر عامل FTX را حمل می‌کند. با این وجود، هیچ تاییدی مبنی بر اینکه این واقعا SBF است وجود نداشت.

در همین حال، بر اساس گزارشی به نقل از یک منبع ناشناس، کارمندان صرافی در حال فروپاشی در تلاش هستند تا دارایی های شرکت را در زمانی که مدیرعامل غایب است، بفروشند. طبق گزارش‌ها، دارایی‌ها شامل پلتفرم تسویه سهام Embed و حقوق نامگذاری FTX Arena میامی است.

جدای از اینها، ارسال در شبکه های اجتماعی ادعا کرد بسیاری از کارکنان FTX به دلیل اعتماد به SBF پس انداز خود را در شرکت سرمایه گذاری کرده اند. با این حال، اکنون کارکنان می ترسند که وجوه آنها به Alameda Research منتقل شود. علاوه بر این، گزارش‌ها به نقل از منابع ناشناس، ادعا می‌کنند که SBF سهام را با تخفیف ۵۰ درصدی به کارکنان بورس در بهار می‌فروشد.

در حالی که شایعات همچنان به وحشت در بازار کریپتو دامن می زنند، بسیاری از اطلاعات منتشر شده از رسانه های اجتماعی و گزارش های مختلف، اطلاعات تایید نشده ای از منابع ناشناس است.

مربوط: بحران FTX برداشت های داغ و تئوری های توطئه را به کارخانه شایعه سازی توییتر می آورد

در همین حال، یک رسانه رسمی از کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) تاکید کرد که این آژانس دارایی های FTX را مسدود کرده است. به گفته SCB، در صورت ورشکستگی شرکت، انحلال موقت از دارایی های شرکت محافظت می کند و شرکت را تثبیت می کند.

گزارش اضافی توسط Braden Lindreaنویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا