اخبار ارز دیجیتال

روستین بهنام از LedgerX تحت نظارت CFTC به عنوان یک داستان موفقیت در میان فروپاشی FTX یاد می کند.

روستین بهنام در جلسه استماع درباره شکست FTX گفت: «دارایی‌های مشتریان LedgerX – تنظیم‌کننده CFTC – همچنان جدا هستند و دقیقاً همان جایی که باید باشند.

راستین بهنهام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) بخشی از پرونده فصل ۱۱ گروه FTX به عنوان نمونه ای از چگونگی نظارت بر شرکت های ارزهای دیجیتال می تواند به نفع مصرف کنندگان آمریکایی باشد، نبود.

در جلسه استماع کمیته کشاورزی سنا در مورد بررسی سقوط FTX در ۱ دسامبر، بهنام گفت که LedgerX اساساً توسط بسیاری از شرکت‌های گروه FTX، از جمله شرکت‌هایی که اعلام ورشکستگی کرده بودند، «فروخته شد». ما از هم جدا شدیم. CFTC رئیس CFTC گفت که LedgerX در مقایسه با سایر نهادهای FTX “سالم”، “حلال” و “عملیاتی” است.

«حدود اختیارات ما است [LedgerX]بهنهام گفت. “به همان دلیلی که ما از عبور از یک نهاد نظارتی منع شدیم، هیچ نهاد FTX دیگری پتانسیل نفوذ از طریق LedgerX و دریافت پول مشتری را نداشت. این یک اولویت است.

رئیس CFTC در شهادت کتبی در جلسه دادرسی گفت:

بسیاری از گزارش‌های عمومی نشان می‌دهند که Alameda مقادیر زیادی از وجوه مشتریان FTX را به دلیل جداسازی و شکست‌های امنیتی مشتری در نهادهای ورشکسته FTX برای تجارت اختصاصی منحرف کرده است. این است که چگونه مقررات کار می کند.

روستین بهنام، رئیس CFTC در جلسه کمیته کشاورزی سنا در ۱ دسامبر.

بهنان افزود که FTX گزارش داده است که LedgerX در پرونده ورشکستگی خود “وجه نقد بیشتری نسبت به سایر نهادهای بدهکار FTX دارد”. رئیس و رئیس کمیته CFTC، سناتور دبی استابنو، سناتور میشیگان و جان بوزمن، عضو رتبه بندی سناتور آرکانزاس، گفتند که به عنوان یک راه حل بالقوه برای رویدادهایی که منجر به ورشکستگی FTX شد، که بسیاری از مصرف کنندگان ایالات متحده را آزار داده است، به قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال (DCCPA) اشاره کردند. .

استابنو گفت: «صنعت کریپتو فاقد حمایت از مشتری است که آمریکایی ها انتظار دارند و سزاوار آن هستند. «هنگام معامله در بازار ایالات متحده، اگر یک صرافی وجوه مشتری را برای معامله بپذیرد، نباید اجازه قمار با آن وجوه را بدهد. […] FTX همه این کارها را انجام داد که به دلیل عدم نظارت فدرال تشویق شد. “

مربوط: سناتورهای آمریکایی با وجود فروپاشی FTX قول می دهند لایحه کریپتو را پیش ببرند

از زمان اعلام ورشکستگی تحت فصل ۱۱ در منطقه دلاور، FTX با تنظیم‌کننده‌ها و قانون‌گذاران جهانی درگیر بررسی این مبادله بوده است، از جمله سرویس تحقیقات جرایم مالی ترکیه، مقامات باهاما، و مقامات ایالتی و فدرال ایالات متحده هدف قرار گرفته‌اند. کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا جلسه ای را برای بررسی رویدادهای مربوط به ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال در ۱۳ دسامبر برنامه ریزی کرده است و جلسه بعدی دادگاه در مورد پرونده ورشکستگی برای ۱۶ دسامبر برنامه ریزی شده است.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا