اخبار ارز دیجیتال

رونالدینیو به دلیل ناکامی در شهادت در تحقیقات کلاهبرداری ارزهای دیجیتال ممکن است در برزیل دستگیر شود.

این تحقیقات بر روی شرکت رونالدینیو، ۱۸kRonaldinho متمرکز شده است، که به مشتریان قول سود روزانه بیش از ۲٪ از طریق سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را می داد.

رونالدینیو گائوچو، فوتبالیست برزیلی ممکن است به دلیل شهادت در مورد تحقیقات کلاهبرداری ارزهای دیجیتال در برزیل توسط مقامات بازداشت شود. به گزارش رسانه های محلی، رونالدینیو به دلیل تحقیقات ادعایی درباره طرح های هرمی مرتبط با یکی از شرکت هایش در کنگره حاضر نشد.

ستاره سابق پاری سن ژرمن، اف سی بارسلونا و آث میلان پس از ناکامی در شهادت در جلسه استماع پارلمان در ۲۴ آگوست به دلیل بدی آب و هوا، این احضاریه را برای دومین بار نادیده گرفت. Aureo Ribeiro، عضو کنگره گفت که او فرصت دیگری برای شهادت در ۳۱ اوت خواهد داشت. اگر رونالدینیو حاضر نشود، مقامات مجری قانون می توانند او را در کمیته حاضر کنند.

بر اساس قوانین برزیل، شاهدانی که به کنگره احضار می شوند، موظف به انجام این کار هستند. شاهدانی که از احضاریه ها پیروی نمی کنند، می توانند توسط پلیس جریمه شوند و به پارلمان منتقل شوند.

تحقیقات حول محور سرمایه گذاری رونالدینیو، ۱۸kRonaldinho می چرخد. گفته می شود که این شرکت از طریق سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال وعده داده است که روزانه بیش از ۲ درصد بازدهی را به مشتریان خود داده است. شکایتی علیه این شرکت تنظیم شد که به دلیل عدم بازگشت چنین سودی، بیش از ۶۱ میلیون دلار غرامت دریافت کرد. این شکایت اکنون بخشی از تحقیقات گسترده تر در مورد کلاهبرداری ارزهای دیجیتال داخلی است.

وکلای رونالدینیو می گویند رونالدینیو صرفا یک “سفیر” برای شرکت است و قربانی دیگر اتهامات کلاهبرداری شده است. به گفته آنها، تصویر و نام او به طور غیرقانونی برای فریب مشتریان احتمالی بدون مجوز مناسب مورد استفاده قرار گرفته است. تجارت رمزنگاری رونالدینیو همچنین شامل یک مجموعه توکن غیرقابل تعویض (NFT) است که با INFLUXO در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد.

در سال ۲۰۲۰، رونالدینیو و برادرش روبرتو دی آسیس پس از دستگیری در پاراگوئه به دلیل ورود به کشور با پاسپورت های جعلی، بیش از ۱۷۰ روز را در زندان گذراندند. Assis همچنین در تحقیقات جاری ارزهای دیجیتال شرکت دارد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – طرح ۳ امتیازی برای موفقیتنویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا