🚨 اخبار ارز دیجیتال

ران دیسانتیس قول داد در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور، CDBC را در ایالات متحده ممنوع کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دیسانتیس در سخنرانی در اجلاس رهبری خانواده در ۱۴ ژوئیه قول داد در صورت انتخاب رئیس جمهور، CBDC را در ایالات متحده ممنوع کند.

ران دیسانتیس، نامزد ریاست جمهوری آمریکا بار دیگر از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) انتقاد کرده و با احتمال دلار دیجیتال داخلی مخالفت کرده است.

دیسانتیس در سخنرانی در اجلاس رهبری خانواده در ۱۴ ژوئیه قول داد در صورت انتخاب رئیس جمهور، CBDC را در ایالات متحده ممنوع کند. اگر من رئیس جمهور بودم، از روز اول این کار را انجام می دادیم.» ارز دیجیتال بانک مرکزی nix پایان. مرگ. در این کشور چنین اتفاقی نمی‌افتد.”

دیسانتیس از مخالفان سرسخت دلار دیجیتال در ایالات متحده بوده است. در ماه مه، او لایحه ای را تصویب کرد که استفاده از CBDC های فدرال را به عنوان پول در فلوریدا ممنوع می کرد و همچنین استفاده از CBDC های خارجی را ممنوع کرد، که منجر به “انتقال گسترده قدرت از مصرف کنندگان به مقامات مرکزی” شد.

تاکر کارلسون و ران دیسانتیس در اجلاس رهبری خانواده. منبع: NBC News

ارزهای دیجیتال بانک مرکزی تفاوت چندانی با ارزهای سنتی صادر شده توسط بانک های مرکزی ندارند. می توان آن را به عنوان نسخه دیجیتال ارز فیات تعریف کرد که راحتی دارایی های دیجیتال را به ارمغان می آورد.

با این حال، مدت‌هاست که منبع مناقشه در جامعه ارزهای دیجیتال بوده است، با مخالفان این که CBDC حریم خصوصی شهروندان را تهدید می‌کند و می‌تواند منجر به کنترل مطلق دولت‌ها شود، در حالی که CBDC‌ها مدت‌هاست که کانون توجه دنیای بلاک چین بوده است. برخی آن را به عنوان یک ابزاری برای هدایت پذیرش و همچنین موارد استفاده رایج. فن آوری.

با توجه به پایگاه داده CBDC Cointelegraph، پروژه های CBDC در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته اند، به طوری که بیش از ۱۰۰ کشور این موضوع را در نظر گرفته اند و حداقل ۳۹ کشور دارای برنامه آزمایشی CBDC، اثبات مفهوم یا سایر ابتکارات مرتبط در حال انجام هستند.

گزارش شده است که فدرال رزرو ایالات متحده هیچ برنامه ای برای انتشار دلار دیجیتال به این زودی ندارد، اما به احتمال زیاد نامزدهای بیشتری در طول کمپین های اولیه در مورد موضوعات مربوط به ارزهای دیجیتال بحث خواهند کرد، بنابراین انتخابات سال آینده احتمالا ادامه خواهد داشت. اوضاع ممکن است بعدا تغییر کند. رابرت اف کندی جونیور از ماه می به عنوان بخشی از کمپین خود برای نامزدی ریاست جمهوری دموکرات ها، بیت کوین را تبلیغ می کند. او اخیرا یک سرمایه گذاری بیت کوین به ارزش ۲۵۰۰۰۰ دلار را فاش کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا