🚨 اخبار ارز دیجیتال

سقوط نظرسنجی ران دیسانتیس: آیا ارزهای دیجیتال می توانند نامزدهای خود را از دست بدهند؟

این سیاستمدار قبلاً در نظرسنجی‌ها به شدت سقوط کرده است و با رقابت سختی از سوی نامزدهای طرفدار رمزارز از همه نوع مواجه است.

دنیس سوارز، شهردار میامی که نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده است، به ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، رقیب جمهوریخواه خود در انتخابات ریاست جمهوری حمله کرده است.

آقای سوارز بر حمایت خود از ارزهای دیجیتال تاکید کرد و در مورد آقای DeSantis گفت: همه در آن اتفاق نظر دارند. این یک موقعیت بسیار آسان است.»

در حالی که این رویداد چیزهای زیادی در مورد نقش ارزهای دیجیتال در انتخابات ریاست جمهوری آینده می گوید، حتی بیشتر درباره DeSantis می گوید که تا همین اواخر برجسته ترین “نامزد ارزهای دیجیتال” در این زمینه بود.

اکنون، این سیاستمدار با رقابت سختی از سوی دیگر نامزدهای طرفدار ارزهای رمزنگاری شده مواجه است و شانس او ​​برای رئیس جمهور شدن و حتی پیروزی در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در حال کاهش است.

چگونه DeSantis تبدیل به یک ارز دیجیتال عزیز شد

فرماندار فلوریدا از اوایل سال ۲۰۲۱ که پیشنهاد داد به کسب و کارها اجازه داده شود تا هزینه های ایالتی را در سال بودجه ۲۰۲۲-۲۰۲۳ در ارزهای رمزنگاری شده پرداخت کنند، طرفدار سرسخت ارزهای دیجیتال بوده است.

با این حال، سوارز مجبور بود با سوارز رقابت کند، کسی که دستمزد خود را به طور کامل از بیت کوین (BTC) دریافت می کند، اما در زمان آغاز به کار سوارز به عنوان شهردار، میامی به «بزرگترین رویداد تاریخ» بیت کوین تبدیل شد. حتی ارز دیجیتال خود را نیز به دست آورد. در سال ۲۰۲۳، دیسانتیس بیشتر در مورد ارزهای دیجیتال و جاه طلبی های ریاست جمهوری خود صحبت کرد. در مارس سال جاری، او یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد یک پروژه بالقوه برای ارز دیجیتال بانک مرکزی ایالات متحده (CBDC) برگزار کرد.

این سیاستمدار که روی یک تریبون با عبارت “دلار دیجیتالی برادر بزرگ” ایستاده بود، از قانونگذاران فلوریدا و قانونگذاران “همفکر” آنها خواست تا از معرفی دلار دیجیتال در این ایالت جلوگیری کنند. DeSantis افزود که هدف CBDC نظارت بر آمریکایی ها و کنترل رفتار آنها است.

او سپس به انتقاد از CBDCها و ناشر بالقوه آنها، فدرال رزرو ایالات متحده، در توییتر (که اکنون X نامیده می شود) ادامه داد.

DeSantis لایحه‌ای را در ماه مه امضا کرد که استفاده از CBDCها، از جمله نمونه‌های خارجی، را در این ایالت محدود می‌کند. او بار دیگر بر تفاوت بین CBDCها و ارزهای دیجیتال خصوصی تاکید کرد و گفت: “من فکر می کنم آنها می خواهند انواع دیگر دارایی های دیجیتال مانند ارزهای رمزنگاری شده را حذف کرده و حذف کنند زیرا آن ها را کنترل می کنند. من آن را دوست ندارم زیرا نمی توانم.”

آقای دیسانتیس بعداً قول داد که اگر رئیس جمهور ایالات متحده شود، برای ممنوعیت مشابهی لابی کند.

دیسانتیس متعهد شده است که نه تنها CBDC ها را برای همیشه ممنوع خواهد کرد، بلکه به “جنگ رئیس جمهور جو بایدن علیه بیت کوین و ارزهای دیجیتال” در صورتی که جانشین کاخ سفید شود، پایان خواهد داد. با این حال، او به سیاست های خاص دولت بایدن اشاره نکرد و ترجیح داد بر هیئت فدرال رزرو تمرکز کند.

اخیراً: فعال کردن راه‌حل‌های بلاک چین واقعی – بنیانگذار سولانا، راج گوکال

در ماه مه، زمانی که فهرست نامزدهای ریاست جمهوری بسیار کوتاهتر بود، به نظر بسیاری DeSantis گزینه منطقی برای حزب جمهوری خواه به طور کلی و جامعه رمزنگاری به طور خاص بود.

البته، با توجه به بی‌اعتنایی‌اش به سیاست‌های اجتماعی مترقی، او کاندیدای مناسبی برای هر علاقه‌مند به نوآوری نبود.

DeSantis به عنوان یک مبارز علیه شهرهای پناهگاهی، حقوق LGBTQ+، کنترل اسلحه، و قانون مراقبت مقرون به صرفه، نام خود را به دست آورده است. با این حال، برای مدتی، اینها حداقل می‌توانست به عنوان یک مصالحه قابل اجرا در نظر گرفته شود، که به معنای درگیری حزبی بر سر ارزهای دیجیتال است.

اما در چند ماه اخیر همه چیز تغییر کرده است.

نامزدهای ریاست جمهوری تصمیم گرفتند

در اواسط ژوئیه صفت هایی در مورد DeSantis مانند “رفتن به زهکش” و “از هم پاشیدن” در رسانه ها ظاهر شد. تا پایان ماه گذشته، کمپین او مجبور شد تقریباً یک سوم کارکنان خود را کاهش دهد تا زنده بماند.

بر اساس نظرسنجی‌ها، دیسانتیس دومین نامزد بزرگ جمهوری‌خواه پس از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکاست. اما حتی اگر او در اوایل ژوئیه گزینه دوم واضح ۳۵ درصد از رای دهندگان جمهوری خواه بود، تا اواسط آگوست این رتبه به ۲۳ درصد کاهش یافته بود.

کارشناسان بر این باورند که استراتژی دیسانتیس برای تبدیل شدن به یک نامزد “غیر ترامپ”، شرکت فعال در همان جنگ های فرهنگی، اما وعده پیروزی در بحبوحه تحقیقات جنایی در مورد رفتار مشکوک رئیس جمهور سابق، شکست خورده است. من با آن موافقم.

همانطور که به سرعت مشخص شد، آقای دیسانتیس نتوانست یک پایگاه وفادار از رای دهندگان محافظه کار را جذب کند که هنوز به نامزدی آقای ترامپ اعتقاد داشتند، در عین حال وسواس زیادی برای مبارزه برای حزب گرایی پیدا کرد. برای کسی که این کار را نکرد برنامه آموزشی مدرسه.

آقای دیسانتیس با آقای ترامپ درگیر شد و مدعی شد که آقای ترامپ به وعده های ریاست جمهوری خود در دوره ریاست جمهوری خود عمل نکرده است، حتی در مورد ساخت دیوار بدنام خود با مکزیک. پرزیدنت ترامپ در پاسخ، همکار جمهوریخواه خود را «رون دو سانستیمونیوس» خطاب کرد و به او توصیه کرد که تحت «پیوند شخصیت» قرار گیرد.

دیوید بیتمن، دانشمند علوم سیاسی دانشگاه کرنل، آن را خلاصه می کند: “اگر او سعی کند به اندازه ترامپ شهودی باشد، عجیب به نظر می رسد.”

کاندیدای جایگزین

خبر خوب این است که حتی اگر DeSantis شکست بخورد، او تنها نامزد طرفدار رمزنگاری نیست.

حزب دموکرات رابرت کندی جونیور را دارد که علناً اعتراف کرد که برای هر یک از فرزندانش ۲ بیت کوین خریده است. او همچنین اعلام کرد که در صورت انتخاب به عنوان رئیس جمهور، شروع به پذیرش کمک های تبلیغاتی در بیت کوین و معافیت این ارز از مالیات بر عایدی سرمایه خواهد کرد.

کندی حتی قول داد در صورت پیروزی از دلار آمریکا با بیت کوین حمایت کند. با وجود این، تا اواخر ژوئیه، تنها ۹ درصد از دموکرات ها نظر مساعد نسبت به کندی داشتند و تنها ۹ درصد از دموکرات ها نظر مساعد نسبت به کندی داشتند. اغلب برای توصیف یک نامزد استفاده می شود.

ویوک راماسوامی، جوان‌ترین نامزد ریاست جمهوری جمهوری‌خواه در تاریخ، اگرچه شاید هنوز از محبوبیت آشکار فاصله دارد، سطح نظر موافق نسبت به او را از ۱۶ درصد در آوریل به ۲۷.۲ درصد در آگوست افزایش داده است. سومین نظرسنجی ها، پس از ترامپ و دیسانتیس.

نامزدی که کارآفرین ایلان ماسک او را “بسیار امیدوارکننده” نامید، در حال تلاش برای تقویت صنعت ارزهای دیجیتال ایالات متحده است و همچنین بیت کوین را به عنوان کمک های کمپین می پذیرد و آن را برای اهداکنندگان واجد شرایط غیرقابل تعویض می کند. ما همچنین توکن ها (NFT) را ارائه می دهیم.

یکی از مشکلات آشکار این است که راماسوامی کمتر از کندی عجیب و غریب نشان داده است، از جمله مقایسه آیانا پرسلی، نماینده کنگره ماساچوست با جادوگر بزرگ کوکلاکس کلان (پریسلی سیاه پوست است) و تقلید از امینم در یک رویداد. سپس خواننده رپ از راماسوامی خواست که متوقف شود.

مارتین دوبل، یکی از بنیانگذاران پلتفرم رمزنگاری Engage گفت: «وقتی صحبت از فرماندار DeSantis به میان می‌آید، فکر می‌کنم ممکن است برخی افراد را متعجب کند که او برنده یا برنده مناظره‌های اخیر بوده است.» کمک های مالی به کمپین های سیاسی – به کوین تلگراف گفت.

در واقع، یک نظرسنجی که پس از اولین مناظره از نامزدهای جمهوری خواه انجام شد، نشان داد که ۲۹ درصد از بینندگان مناظره فکر می کردند که آقای دیسانتیس بهترین اجرا کننده شب بود.

با این حال، ۲۶ درصد از پاسخ دهندگان راماسوامی را به عنوان قهرمان این مناظره معرفی کردند. شایان ذکر است که دونالد ترامپ در این مناظره غایب بود.

با این وجود، دوبل فکر نمی‌کند که یک نفر باید به عنوان «نامزد رمزنگاری» در نظر گرفته شود، و همچنین فکر نمی‌کند که یک حزب سیاسی به‌عنوان حزب طرفدار رمزارزها نامزد شود.

او گفت: «اوردن فناوری مالی در این چشم‌انداز سیاسی قطبی شده، راهبرد سازنده‌ای نخواهد بود. کریپتوکارنسی باید پل‌هایی بسازد و با مردم ملاقات کند که از نظر مکان و نحوه شروع مکالمات درباره سیاست‌ها در کجا هستند، نه اینکه پشت سر یک نامزد خاص، حزب سیاسی و غیره قرار بگیرد.»

مجله: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنند

دیو وایزبرگر، مدیر عامل پلتفرم معاملات الگوریتمی CoinRoutes، معتقد است که نامزدها تنها کسانی نیستند که می توانند بر مقررات ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارند. او به کوین تلگراف گفت: «علیرغم خصومت آشکار دولت فعلی بایدن با دارایی های دیجیتال، اگر آژانس های نظرسنجی به آن بگویند، ممکن است سیاست خود را تغییر دهد.

شاید توطئه بزرگ باقی مانده کارت رمزنگاری دونالد ترامپ در سال ۲۰۲۴ باشد. این سیاستمدار که در دوره ریاست جمهوری خود منتقد سرسخت بیت کوین بود، اخیراً فاش کرد که بیش از ۲.۸ میلیون دلار در کیف پول اتریوم خود دارد، علاوه بر بیش از ۴.۸ میلیون دلاری که از هزینه های مجوز مربوط به NFT به دست آورده است. مجموعه ای از تصاویر او.نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا