🚨 اخبار ارز دیجیتال

رومانی بازار NFT سراسری را راه اندازی می کند: خبرنامه Nifty، ۱۹-۲۵ آوریل


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

خانه حراج ساتبیز قصد دارد NFT ها را به فروش برساند، بخشی از مجموعه دیجیتالی صندوق سرمایه گذاری پرچین ارزهای دیجیتال از بین رفته Three Arrows Capital.

خبرنامه این هفته برنامه های رومانی را برای استفاده از NFT برای تشویق پذیرش Web3 در این کشور شرح می دهد. بررسی کنید که چگونه ساتبیز NFTهای صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری شکست خورده Three Arrows Capital را به حراج می گذارد. در اخبار دیگر، دریابید که چگونه بازی و توکن‌سازی باعث بلوغ فضای NFT می‌شود و چگونه دومین دسته از NFT ترامپ یک روز پس از عرضه به فروش رسید. پوشش خبری Nifty News در مورد پیروزی دادگاه یوگا لبز را از دست ندهید.

رومانی در بازار ملی NFT به Web3 متصل می شود

موسسه ملی تحقیق و توسعه علوم اطلاعات رومانی، معروف به ICI Bucharest، راه اندازی یک پلت فرم سازمانی NFT را برای تسهیل پذیرش Web3 در این کشور اعلام کرده است.

به گفته Paul Niculescu-Mizil Gheorghe، هماهنگ کننده آزمایشگاه بلاک چین در ICI Bucharest، NFT ها به دلیل توانایی ذاتی آنها در ایجاد دارایی های منحصر به فرد و کمیاب به دارایی های ارزشمندی برای موسسات تبدیل شده اند. Gheorghe می گوید که این برای بسیاری از موارد استفاده صدق می کند.

به خواندن ادامه دهید…

حراج ساتبی بخشی از مجموعه هنر دیجیتال ۳AC است

کارگزار هنری Sotheby’s اعلام کرده است که برخی از آثار هنری NFT جمع آوری شده به عنوان بخشی از سبد دیجیتالی صندوق سرمایه گذاری شکست خورده Three Arrows Capital (3AC) را به حراج خواهد گذاشت. این شرکت حراج را با هفت NFT راه اندازی خواهد کرد که توسط مدیر اجرایی ساتبی، مایکل بوهانا به عنوان “بهترین و کمیاب ترین قطعات” توصیف شده است.

این حراج شامل “غاز طلایی” است که توسط بنیانگذار Zombie CryptoPunk، Autoglyph و ۳AC به قیمت تقریبی ۵.۸ میلیون دلار در اتر (ETH) خریداری شد.

به خواندن ادامه دهید…

NFT.NYC: بازی و توکنیزاسیون باعث بلوغ صنعت NFT می شود

در کنفرانس اخیر NFT.NYC 2023، تیم زمینی Cointelegraph با شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان صحبت کرد تا دریابد که چگونه پروژه‌های بازی مبتنی بر NFT آنلاین می‌شوند و باعث بلوغ این صنعت می‌شوند.

الکس کانولی، یکی از بنیانگذاران Immutable می گوید که رقابت در بازی های Web3 در حال افزایش است زیرا پروژه های جدید با هدف رسیدگی به چالش هایی مانند قابلیت همکاری مشترک هستند.

به خواندن ادامه دهید…

ترامپ NFT جدید در روز اول فروخته شد

مجموعه دوم NFT که مجوز نام و تصویر دونالد ترامپ را صادر کرد، در ۱۹ آوریل فروخته شد. این مجموعه بیش از ۴.۶ میلیون دلار فروخت و ۴۷۰۰۰ NFT ترامپ به ارزش هر کدام ۹۹ دلار را به نمایش گذاشت.

علیرغم اینکه تصویر ترامپ در NFT مرکزی است، این مجموعه نه تحت مالکیت ترامپ یا سازمان ترامپ است و نه کنترل می‌شود، در عوض، از نام و تصاویر روسای جمهور سابق ایالات متحده تحت مجوزهای پولی استفاده می‌کند.

به خواندن ادامه دهید…

Nifty News: آزمایشگاه‌های یوگا برنده مبارزه قانونی شد، Mandala Metaverse به Polkadot سقوط کرد و موارد دیگر

بازی واقعیت افزوده زنجیره‌ای متقاطع (AR) Mandala Metaverse NFT را حذف می‌کند که توسط شبکه Astar Parachain Polkadot میزبانی می‌شود. این قطره که “Cryptonauts” نام دارد، حاوی آواتارهایی است که به شخصیت های قابل بازی در بازی تبدیل می شوند. در همین حال، آزمایشگاه‌های یوگا در نبرد حقوقی مهمی علیه سازندگان مجموعه کپی‌برداری RR/BAYC در Bored Ape Yacht Club پیروز شده است.

به خواندن ادامه دهید…

پادکست NFT STEEZ Cointelegraph را بررسی کنید

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش‌ها و بینش‌های مربوط به این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا