اخبار ارز دیجیتال

«بیت‌کوین بله» می‌گوید اتریوم رقیب اصلی پذیرش جهانی کریپتو است

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

راجر بور گفت اتریوم، نه بیت کوین، اکثر کاربران جدید را به سمت ارزهای دیجیتال سوق خواهد داد.

راجر ور، سرمایه‌گذار اولیه بیت‌کوین (BTC) و طرفدار بیت‌کوین کش (BCH)، استدلال کرده است که اتریوم، نه بیت‌کوین، اکثر کاربران جدید را به سمت ارزهای دیجیتال سوق خواهد داد.

در قسمت 31 می کد را به من نشان بده در پادکست، ور (به‌خاطر حمایت اولیه‌اش از بیت‌کوین، «Bitcoin Jesus» نام گرفت) استدلال می‌کند که با وجود مشکلات مقیاس‌پذیری اتریوم و دیگر «کلون‌های» لایه 1 که از آن زمان به وجود آمده‌اند، اکوسیستم اتریوم همچنان یک زمین بازی است.

«اگرچه اتریوم در مقایسه با بیت کوین بیشترین ارزش بازار را ندارد، به نظر من اتریوم محتمل ترین نامزد از نظر ترویج پذیرش جهانی است.»

ور از ظهور بلاک چین‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) و راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری لایه ۲ مانند Polygon (MATIC) که به تخلیه بخشی از بار از زنجیره اصلی کمک می‌کند، ستایش کرد.

ور «جنگ داخلی» را توصیف می کند که در روزهای اولیه بیت کوین بین ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم و توسعه دهندگان اصلی بیت کوین رخ داد.

ور گفت، اختلاف بر سر استفاده از قراردادهای هوشمند و دور شدن از این ایده که بلاک چین می‌تواند صرفاً به عنوان ارز یا ذخیره ارزش استفاده شود، در نهایت بوترین را به سمت توسعه اتریوم سوق داد. من اینجا هستم.

“اگر جنگ داخلی تشدید نمی شد، همه آنها بر روی بیت کوین ساخته می شدند و به او اختیار انجام این کار را می دادند.”

Ver همچنین به بحث اخیر Ledger پرداخت و سرویس بحث برانگیز Recover را «ناامیدکننده» خواند. او گفت که برای افراد خوب است که حساب‌های نگهبانی داشته باشند و در صورت نیاز، کلیدها را بازیابی کنند، اما روح ارزهای دیجیتال همیشه حول کنترل کامل بر دارایی‌های آنها متمرکز بوده است.

مربوط: ترکیب ترکیبی: مقیاس پذیری اتریوم و گلوله نقره ای امنیتی

در ماه ژانویه، بازوی بازرگانی وام دهنده کریپتو جنسیس، بار را به دلیل عدم پرداخت حدود 20.8 میلیون دلار از گزینه های معوق ارزهای دیجیتال شکایت کرد.

ور در پستی در ردیت در ژانویه ادعا کرد که “وجوه کافی” برای پرداخت موجودی معوقه دارد و جنسیس دیگر از نظر قانونی موظف نیست که فسخ را حفظ کند، زیرا دیگر حلال نیست.

سال گذشته، آقای بار به دلیل ادعای پیش‌فرض‌ها تیتر یک روزنامه شد. مدیرعامل CoinFLEX مارک لمب ادعا کرد که Ver به شرکت 47 میلیون دلار به صورت USD Coin (USDC) بدهکار است و با یک قرارداد کتبی متعهد شده است. در 28 ژوئن، ور بدون اشاره مستقیم به شرکت، این اتهامات را رد کرد.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد – آیا می توان آن را برطرف کرد؟نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا