اخبار ارز دیجیتال

گزارش: مبانی رمزنگاری جامد پس از شمع قرمز ماهانه ماه مه قوی می مانند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

روند فعلی سرمایه گذاری VC در بخش کریپتو چیست و چه زمانی بازار نزولی به پایان می رسد؟

در ماه می، بیت کوین (بیت کوین) اولین ضرر ماهانه خود را ارسال کرد -6.98٪ پس از دسامبر 2022. اما این ادغام به وضوح ناشی از تغییرات در اصول بنیادی یا محیط کلان اقتصاد کلان نبود. قبل از اینکه فدرال رزرو ایالات متحده توقف چرخه افزایش نرخ خود را در ژوئن اعلام کند، بازار ارزهای دیجیتال به دنبال جهت و نقدینگی در این مرحله بود.

بسیاری از شاخص ها، مانند بازارهای آتی و سرمایه گذاری های مخاطره آمیز، به احساسات زیربنایی خوش بینانه اشاره می کنند. با این حال، در حالی که بازارهای سنتی و سهام فناوری توانستند به سود خود در ماه مه ادامه دهند، قیمت واقعی در بازار ارزهای دیجیتال ضعیف باقی ماند و بهبود آن زمان برد.

این گزارش به صورت رایگان در پایانه تحقیقاتی Cointelegraph در دسترس است.

برای کسانی که به دنبال درک عمیق‌تر از بخش‌های مختلف فضای ارزهای دیجیتال و روندهای زیربنایی آن‌ها هستند، تحقیقات کوین‌تلگراف به سرمایه‌گذاری خطرپذیر، مشتقات، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، مقررات و موارد دیگر می‌پردازد. ما یک گزارش بینش سرمایه‌گذار ماهانه منتشر می‌کنیم.

فعالیت سرمایه گذاری خطرپذیر در حالی که سهام معدنی افزایش می یابد، نشانه هایی از رونق را نشان می دهد

سهام کریپتو چیپ بلو نیز یک ماه قوی با بازدهی 7 درصدی ماه به ماه داشتند. معدن و سایر مشاغل موجود همچنان از مراحل اولیه بهبود بازار در ماه مارس سود می برند. قابل توجه ترین دستاوردها همچنان سهام استخراج بود. پس از انفجار شدید ارزش گذاری TeraWulf، Bit Digital نیز همین روند را دنبال کرد و پس از اعلام یک عملیات معدنی در ایسلند، قیمت سهام آن 77 درصد افزایش یافت.

بسیاری از ماینرهای دارای اهرم بیش از حد، که در سرتاسر بازار نزولی تحت تاثیر شرایط اعتباری سخت تر و قیمت های پایین تر بیت کوین قرار گرفته اند، اکنون به رقبا فرصتی می دهند تا به سرعت ارزش گذاری خود را افزایش دهند. اکنون، همانطور که بیشتر انتظار دارند بیت کوین قبلاً به پایین ترین سطح چرخه فعلی خود رسیده باشد، امکانات جدید استخراج با قیمت برق پایین تر و سخت افزار مدرن سودآورتر از سایر بخش های بازار ارزهای دیجیتال خواهد بود. به نظر می رسد ریسک پایینی برای سرمایه گذاران باشد.

در همین حال، بر اساس پایگاه داده سرمایه گذاری خطرپذیر Cointelegraph Research، سرمایه گذاری های VC در ماه گذشته برای اولین بار از سپتامبر 2022 به بیش از 1 میلیارد دلار رسید. 81 معامله بسته شد که نسبت به آوریل 34 درصد افزایش داشت. این سومین افزایش متوالی در سرمایه گذاری VC است، اما مشخص نیست که آیا این بدان معناست که فعالیت از سطوح نزولی در بازار ادامه خواهد یافت یا خیر. در زمینه بزرگتر، جریان ورودی هنوز کمتر از یک چهارم سطح بازار صعودی است.

BTC قوی ترین فعالیت شبکه را در Bear Market می بیند

از لحاظ تاریخی، راه های زیادی برای نوشتن داده ها در بلاک چین بیت کوین وجود داشته است. برای مدت طولانی، محبوب ترین گزینه اسکریپت OP_Return بود که ستون فقرات توکن های غیرقابل تعویض omni و طرف مقابل (NFT) را تشکیل می داد. با این حال، به دلیل خلأ ایجاد شده توسط زبان برنامه نویسی Taproot، پروتکل Ordinals که اخیراً تبلیغ شده است، امکان نوشتن حتی بزرگتر، از لحاظ نظری تا 4 مگابایت را فراهم می کند.

پس از اینکه توکن قابل تعویض و به اصطلاح BRC-20 به پروتکل Ordinals اضافه شد، شبکه بیت کوین اولین افزایش کارمزد قابل توجه خود را از سال 2021 تجربه کرد. این یک امتیاز مثبت برای معدنچیانی بود که از افزایش درآمد سود بردند. نسبت درآمد کمیسیون به کل درآمد معدن به طور موقت در 8 می به 43 درصد رسید که دومین سطح بالاتر در تاریخ است. طی چند هفته آینده به حدود 5 درصد کاهش یافت، اما همچنان به طور قابل توجهی بالاتر از سطوح ابتدای سال بود. .

باید دید که آیا توانایی اخیراً اضافه شده برای انتقال توکن‌های ERC-721 از اتریوم به بلاک چین بیت‌کوین باعث احیای تبلیغات می‌شود یا درآمد کارمزد را به جایگاهی در زمینه بزرگ‌تر اقتصاد ماینینگ برمی‌گرداند. بخش استخراج گزارش روندهای ماهانه تحقیقاتی کوین تلگراف، خلاصه ای ماهانه از معیارهای استخراج کمی را برای نظارت دقیق بر این روند ارائه می دهد.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف متشکل از برخی از باهوش ترین ذهن ها در صنعت بلاک چین است. تیم محققین ما آنچه را که از طریق سختگیری های آکادمیک و تجربیات عملی و سخت به دست آمده فیلتر شده است گرد هم می آورد تا دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار را ارائه دهد.

دکتر دملزا هیز مدیر تحقیقات Cointelegraph است. هیز تیمی از کارشناسان مالی، اقتصادی و فناوری را گرد هم آورده است تا منبعی پیشرو از گزارش های صنعت و تحلیل های روشنگرانه را در اختیار بازار قرار دهد. این تیم از API ها از منابع مختلف برای ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفید استفاده می کند.

با چندین دهه تجربه ترکیبی در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، تیم تحقیقاتی کوین تلگراف کاملاً در موقعیت مناسبی قرار دارد تا از استعدادهای ترکیبی خود در آخرین گزارش Insights Investor به خوبی استفاده کند.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه توصیه یا توصیه های خاص در مورد هر شخص یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا