اخبار ارز دیجیتال

Robinhood به پشتیبانی از سه توکن نام‌گذاری شده در دعوی SEC پایان می‌دهد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت اقدامات SEC علیه کوین‌بیس و بایننس را دلیل خروج از فهرست عنوان کرد و گفت که این شکایت «ابر عدم اطمینان» را در اطراف توکن ایجاد کرده است.

اپلیکیشن ارزهای دیجیتال و معاملات سهام Robinhood اعلام کرده است که دیگر از Cardano، Polygon و Solana پشتیبانی نخواهد کرد. Cardano، Polygon و Solana همگی توکن‌هایی هستند که در شکایت‌های اخیر علیه صرافی‌های ارز دیجیتال Binance و Coinbase توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده طبقه‌بندی شده‌اند.

رابین‌هود در یک به‌روزرسانی در ۹ ژوئن اعلام کرد که از ۲۷ ژوئن پس از بررسی، پشتیبانی از این سه توکن را متوقف می‌کند. در یک تاپیک توییتری، این شرکت به طور خاص گفت: نقل شده اقدام SEC، شکایت‌های Coinbase و Binance را به عنوان دلیل حذف از فهرست ذکر کرد و به «ابر عدم اطمینان» در مورد توکن اشاره کرد و تنها آن سه شکایت تحت حمایت Robinhood را هدف قرار داد.

رابینهود گفت: «ما به آینده ارزهای دیجیتال اعتقاد داریم و به حمایت از شفافیت مقرراتی در ایالات متحده ادامه خواهیم داد تا مشتریان ما بتوانند با اطمینان بیشتری در بازار شرکت کنند.

در 5 ژوئن، SEC شکایتی علیه Binance به اتهام ارائه اوراق بهادار ثبت نشده تنظیم کرد. متعاقباً رگولاتورها ادعای مشابهی را علیه صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده Coinbase مطرح کردند و 13 توکن از جمله Cardano (ADA)، Polygon (MATIC) و Solana (SOL) را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده اعلام کردند.

دن گالاگر، کمیسیونر سابق SEC و مدیر ارشد انطباق و امور شرکتی در رابینهود، در جلسه استماع کنگره در 6 ژوئن گفت که رویکرد فعلی برای فعالیت به عنوان یک دلال-فروشنده ثبت شده در ایالات متحده «راه سخت ارزهای دیجیتال» است و شهادت داد که چیزی شبیه به او اضافه کرد که حتی اگر Robinhood تلاش می‌کرد، پیروی از مسیری که توسط SEC برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال تعیین شده بود، دشوار بود.

“زمانی که من رئیس بودم” [Gary] در سال 2021، آقای Gensler از SEC گفت: “بروید و ثبت نام کنید” و ما انجام دادیم. گفت آقای گالاگر. “ما یک پروسه 16 ماهه را با کارکنان SEC برای ثبت یک دلال-نماینده با هدف خاص طی کردیم، و پس از آن، شاهد نتایج زیادی بودیم.” من به سادگی به او گفتم که نمی توانم. ”

مربوط: شکایت SEC: 67 ارز رمزنگاری شده توسط SEC به عنوان اوراق بهادار تلقی می شوند

شکایت SEC خشم بسیاری از کاربران ارزهای دیجیتال را برانگیخته است و به پاسخ‌های نظارتی متناقض به شرکت‌های دارایی دیجیتال اشاره دارد. به عنوان مثال، شکایت علیه Coinbase ادعا می کند که صرافی از سال 2019 به عنوان یک کارگزار امنیتی ثبت نشده فعالیت می کند، در حالی که این شرکت در آوریل 2021 عمومی شد.

Binance.US و مدیر عامل Binance Changpeng Zhao نیز در شکایت SEC علیه صرافی ارزهای دیجیتال به اتهام مشارکت در پیشنهادات ثبت نشده و فروش توکن ها، از جمله BNB (BNB) نام برده شده اند. شرکت‌های آمریکایی در 8 ژوئن اعلام کردند که سپرده‌های دلاری آمریکا را در پاسخ به «تاکتیک‌های بسیار تهاجمی و قهری» SEC معلق می‌کنند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا