اخبار ارز دیجیتال

Robinhood توسط SEC برای فهرست و ذخیره ارزهای دیجیتال احضار شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت گفت که در ماه دسامبر یک احضاریه تحقیقاتی در رابطه با فهرست کردن ارزهای دیجیتال، نگهداری از ارزهای دیجیتال و عملیات پلتفرم خود دریافت کرده است.

شرکت Robinhood Markets تأیید کرده است که احضاریه ای تحقیقاتی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در رابطه با فهرست بندی، نگهداری و عملیات پلت فرم ارزهای دیجیتال کسب و کار دارایی دیجیتال خود دریافت کرده است.

در یک بایگانی 10-K، این کارگزاری مدت کوتاهی پس از اعلام ورشکستگی صرافی کریپتو FTX در ماه نوامبر، و چندین صرافی ارز دیجیتال و پلتفرم‌های وام‌دهی بزرگ دیگر در اوایل سال 2022، از جمله Three Arrows Capital، گفت.» بعداً گفت که در دسامبر یک احضاریه تحقیقاتی دریافت کرده است. . هلدینگ دیجیتال وویجر و شبکه سلسیوس.

احضاریه‌های تحقیقات مربوط به فهرست‌بندی ارزهای دیجیتال و خدمات حضانت در پاسخ به ورشکستگی ارزهای دیجیتال در سال گذشته بود.

پس از ورشکستگی ارزهای دیجیتال در سال 2022، در دسامبر 2022 یک احضاریه تحقیقاتی از SEC در مورد موضوعاتی مانند ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده توسط RHC، نگهداری از ارزهای دیجیتال و عملیات پلت فرم دریافت کردیم.

رابینهود گفت که احضاریه ای نیز از دفتر دادستان کل کالیفرنیا دریافت کرده است که به دنبال اطلاعاتی در مورد پلت فرم معاملاتی بخش کریپتو، کسب و کار و عملیات، نگهداری دارایی های مشتریان و فهرست سکه ها است.

کوین تلگراف با رابینهود تماس گرفت، اما این شرکت از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری کرد.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا